Wpis z mikrobloga

#przegryw wiem że to niepopularne na tagu jednak szkoda mi różowego paska na swój sposóbm mianowicie piszę o Lunie co odpadła już z eurowizji. Mimo tego że jest femoidem naczytałem się masę negatywnych komentarzy na temat jej wygladu. Nawet w jej wypadku byciem różową nie chroni jej przed ostracyzmem społecznym, nie licząć spermiarzy co by roochali co kolwiek co ma otwór między nogami. Ciekawe co to by było gdyby była chuopem...( ͡° ʖ̯ ͡°)
Runaway28 - #przegryw wiem że to niepopularne na tagu jednak szkoda mi różowego paska...

źródło: Luna_PreparyES_01_(cropped)

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
Hejt na nią był głównie z powodu jej wyglądu


@szynszyla2018: wiele lasek jest brzydkich, ale dobierając dobry makeup i fryzurę da się to dobrze zatuszować.
A ta ze zdjęcia, nie dość, że brzydka, to jeszcze odslania te cechy upinając fryzurę i wszystkie wady podkreslając malowaniem xDDD
  • Odpowiedz
@Runaway28: Jak ktoś się pcha przed obiektyw, to musi się liczyć z krytyką. Jakby dobrze zaśpiewała i przeszła, to pewnie mniej byłoby krytyki a tak mamy przeciętną urodę i śpiew na żywo a do tego wszędzie podkreślają, że to córka milionera - co też nasuwa podejrzenia czy została wybrana w uczciwy sposób. Jak dla mnie, to piosenkę na Eurowizję powinno się wybierać poprzez głosowanie - przynajmniej zarzuty z koneksjami nie miałyby
  • Odpowiedz
@Runaway28:

Ciekawe co to by było gdyby była chuopem...( ͡° ʖ̯ ͡°)


to by sie nie zajmowała partycypacją w talentshow o największe kontrowersje, tylko prowadziła jedną z większych firm z ojcem, albo zajęła deweloperką, a hobbystycznie peklowała julki w dubaju.
  • Odpowiedz
@szynszyla2018: no to w sumie smutne że tylko Polacy potrafią robić takie ohydne pojazdy za wygląd , nigdzie indziej się z tym nie spotkałam a tutaj praktycznie wszystkie przytyki do tego że jest brzydka i ma bogatego ojca
A piosenka była ok radiowa
  • Odpowiedz