Wpis z mikrobloga

Buraki co oszczają kibel i podłogę w kołchozie i jebną papier na podłogę bądź wysrają się nie sprzątając po sobie muszli powinni być w----------i dyscyplinarnie. Zastanawiam się co kieruje takimi ludźmi i czy w domu też tak robią #przegryw #pracbaza #kolchoz
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jankowalski811: nie chciał byś widziec kibla w international kołchozie. Szkoda mi tej babeczki co musi tam sprzątać. Obsrane wszystko w kabinie od góry do dołu. Pakistan/ indie i inne azjatyckie bantustany, ludzie.... pardon zwierzęta kucają na muszli, obsrany papier wala się wszędzie, pozatykane bo ciężko nacisnąć spłuczkę. Mycie rąk dla niektórych to upokorzenie.
Ubogacenie kulturowe nie działa. Nie nauczysz 30 letniego konia do zmiany swoich nawyków.
  • Odpowiedz
@jankowalski811: Pamiętasz w gimnazjum lub w szkole podstawowej śmieszka który nasrał obok kibla? To teraz wiesz że z nim pracujesz.
Jak ci się nie podoba obsrany kibel to poszukaj pracy biurowej.
  • Odpowiedz
@jankowalski811: Oni to lubią i się czują z tym dobrze. Żyjesz z takimi ludźmi i o tym nie wiesz, ale możesz ich poznać po innych cechach - ostatnio znów wybiło tematów o koniach na Morskim Oku. Normalnego człowieka zbiera na wymioty od smrodu końskich ekskrementów którymi uwalona jest ta trasa.

Syfiarze natomiast to kochają, dla nich to po prostu normalne.
  • Odpowiedz
Pamiętasz w gimnazjum lub w szkole podstawowej śmieszka który nasrał obok kibla?


@Rustyyyy: zawsze chciałem być tym śmieszkiem i nasrać na zamkniętą deskę, co wydawało mi się zajebiście zabawne jak miałem z 12 lat, ale jakoś nigdy się nie odważyłem. Podobnie jak wysikać się bezpośrednio do rezerwuaru. Z czasem takie pomysły przechodzą, bo teraz nawet kropelki na desce po sobie nie zostawię, a zanim się wysram patrzę, czy jest szczotka
  • Odpowiedz
@jandiabeldrugi: Rozwalały mnie te spotkania z dyrektorem w formie apelu, gdzie tłumaczyła że nie należy defekowac obok muszli klozetowej :D
W sensie burwa z kim ja muszę się mijać na korytarzu
  • Odpowiedz
@Ca_millo: na zakładzie pracują dwie kobiety, więc nie ma dużego oblężenia :D ale za czasów mojej pracy w gastro toaleta damska była bardziej obrzydliwa niż męska. Najgorsze były tampony na podłodze..
  • Odpowiedz
@jankowalski811 nie tylko w kołchozach ale też w gastro, fastfoody, stacje benzynowe, generalnie w każdej ogólnodostępnej toalecie, mam mam hipotezę, że ten chlew robią ludzie co przez pewien czas sami musieli pucować klozety w takim stanie i teraz po prostu chcą sobie to odegrać
  • Odpowiedz
@Sylwester_Zwalon: W byłym kołchozie sprzątaczki się zbuntowały, że nie będą wysmarowanych kałem ścian w kiblu sprzątać. Zdarzały się też incydenty kałowe w postaci stawiania kloca pod prysznicami co zaowocowało kontrolami pryszniców przez dział kontroli jakości co X czasu i odnotowywanie czy jest nasrane czy też nie co ewentualnie miało pomóc w identyfikacji prysznicosracza.
Największe zezwięrzęcenie były wśród kierowców zaczynających pracę w środku nocy (1-2 w nocy), 30 chłopa przychodzi, pije
  • Odpowiedz
Ja kiedyś prowadziłem dochodzenie w korpo kto sra i nie używa szczotki po sobie, no i okazało się, że to CEO spółki xD Z oczywistych względów umorzyłem postępowanie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jankowalski811: U mnie ktoś specjalnie nasrał obok kibla..

plus raz w uk na kołchozie byłem świadkiem jak ktoś z c--j wie ilu rolek uwił gniazdo które po zmierzeniu miało 15-20cm grubości! + to wszystko nasiąkło wodą z kibla, a na suficie przykleili g---o dosłownie.

Ludzie to zwierzęta, dziwi mnie jak w domu to robią, według mnie powinna być kamera w kiblu korporacyjnym która robi fotę kibla po wyjściu i zamknięciu
  • Odpowiedz
@jankowalski811: Kiedyś wchodzę do kibla w korpo, a tam OSRANE CAŁE POMIESZCZENIE, wszystko z wyjątkiem miejsca, gdzie g---o powinno trafić. Osrany cały kibel włącznie z deską, a obok, koło szczotki, rzadka sraka. Ja p------ę, nigdy czegoś takiego nie widziałem. Zrobiłem nawet zdjęcie, ale wam oszczędzę. Po tej akcji w kiblu sprzątaczki się zbuntowały i powiedziały, że nie będą czegoś takiego więcej ogarniać. Mijasz tych ludzi na korytarzu, miłych, uśmiechniętych, w
  • Odpowiedz
Zastanawiam się co kieruje takimi ludźmi i czy w domu też tak robią


@jankowalski811: kiedyś byłem najemcą pokoju i poza mną w mieszkaniu był właściciel - stanowisko kierownicze w IT, wykształcenie wyższe, pewnie dobra pensja - i co? Kibel regularnie osrany i niewytarty z gówna we własnym mieszkaniu XD szczota obok kibla była dla ozdoby, przynajmniej dla niego
  • Odpowiedz