Wpis z mikrobloga

@Pozjadalem_wszystkie_rozumy: tak jak każdy w takim położeniu, wkręć sobie że jesteś prawdziwym polakiem patriotą a wszelkie niepowodzenia w twoim życiu to wynik knowań wrogich polsce sił, depopulacja, 5g, szczypinka, bill gates itd

ewentualnie, to sobie ubzduraj że to wszystko wina genów i nie mogłeś z tym nic cokolwiek zrobić nO bO To GeNy!!!!

albo obwiń o wszystko swoje środowisko, starych masz zawsze pod ręką więc możesz wyładowywać na nich frustracje
  • Odpowiedz
@Pozjadalem_wszystkie_rozumy: Ja zapieprzałem po 12h dziennie w miesiącu i koniec końców nic z tego nie miałem też chciałem taki sukces że srałbym kasą,trafiłem kiedyś na yt na Asmongolda i jego kanały w tym zackrawrr chłop jest miliarderem a cały czas żyje dalej jak w czasach kiedy nie miał nic.(Już tam pomijając że jest brudasem i śmierdzielem)To ma ciekawy widok na świat,trochę odmienił mój punkt widzenia na temat tego mitycznego sukcesu
  • Odpowiedz
@PokemonowyRambo:

Człowiek sukcesu to taki spasiony staruszek.


To, to, to
Jeszcze w jakimś starym samochodzie i brudnych ubraniach z reguły. Do tego dom którego w jeden dzień nie przejdziesz, który zajmuje z 1% ogromnej działki. A takie łebki w modnych ciuchach mu z reguły usluguja
  • Odpowiedz
@Pozjadalem_wszystkie_rozumy: taki że jest bazowa linia szczescia, i ludzie ktorzy traca nogi w wypadku i wygrywaja na loterii po pewnym czasie spotykaja sie na tym samym poczuciu szczescia. Także nie ma co płakać że sie nie wygrało na loterii i warto dbać o tą bazową linie szczescia by byla jak najwieksza, ponoc pomaga mowienie sobie "ze to sa najlepsze dni mojego zycia". Bo czemu tak sobie nie mowic? za dwadziescia
  • Odpowiedz
@Pozjadalem_wszystkie_rozumy: Na zdjęciu jest wypieszczony koleżka, który chce wyglądać trochę jak kobieta. Nie wybudza mojego zaufania. Jeżeli dla kogoś jest to sukces, proszę bardzo, w sumie co mi do tego. Ja chyba mam inną definicję sukcesu, myślę że każdy ma. Więc nie ma tu mowy o jakimś substytucie.

Pomyśl co sprawia Ci satysfakcję i zbieraj te puzzle co się na to składają. Z fartem!
  • Odpowiedz
@PokemonowyRambo @Dzieci_z_Choroszczy kurva, co za czasy, kiedy ludzie dostają pytanie, a skupiają się na obrazku? Co jest z wami nie tak? Weźcie poczytajcie więcej książek, a nie tylko obrazki i obrazki, bo już macie zryte berety. Jeszcze 400 osób plusuje te komentarze.

@Pozjadalem_wszystkie_rozumy co mam ci powiedzieć? Sukces osiąga mniej niż 1% ludzi, a życie z pasji to przywilej, ale można się cieszyć życiem, nie mając idealnego życia.
  • Odpowiedz
@Pozjadalem_wszystkie_rozumy: Znam takiego typa jak ten ze zdjęcia na szczęście już tylko z historii bo urwałem z nim kontakt. Gość jeździ dwa razy na wycieczki w roku za granicę, ale wrzuca często foty sprzed lat z innych wycieczek, żeby wyglądało, że jeździ praktycznie ciągle xD

Może gość ze zdjęcia jest mega ziomem, ale chodzi mi o to, żeby nie wierzyć w to co ludzie pokazują na zdjęciach
  • Odpowiedz