Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#zwiazki

Jestem w związku od kilku lat. Czasami lepiej, czasami gorzej, ale ogólnie jestem zadowolony z relacji w 70%, brakuje mi troche wspólnych hobby, czy podobnego podejscia do życia. Czytam te wpisy wszystkich szczęśliwych singli i nie wiem co myśleć. Nigdy w swoim życiu nie miałem okazji, do podrywania, flirtowania itp. od razu po 17 wrzuciłem siebie w długoletni związek, pozniej w kolejny i kolejny, kazdy trwał min 4 lata. Aktualnie po 30 i nadal nie jestem szcześliwy.Tak, zgadzam się z wami, że marnuje jej czas i żebym dał babie żyć, a nie dawać jej złudną nadzieje - i to własnie chce zrobić. Chodząc po ulicach nawet razem, odczuwam swój wzrok na sobie, nawet lasaek dużo ładniejszych niż moja aktualna, co mi robi w głowie młyn, bo daje to złudną nadzieje, że teraz to jest okres w którym mógłbym poświecić czas sobie oraz troche "poflirtować" i poznawać ludzi, ale z drugiej strony wiek taki, że w ciągu 5 lat chciałbym założyć rodzinę, zasadzić drzewo i zbudować dom. Z powodu milona tych myśli, sam już nie wiem co mam robić.... mogłem sie wyszaleć jak byłem młodszy...



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 1
  • Odpowiedz