Wpis z mikrobloga

Byczki, lecę za granicę niedługo i się zastanawiam jak tu rozmienić PLS na $ amerykańskie. Mam Revoluta i myślałem o tym, żeby w Revolucie zamienić PLN na $, a następnie te $ wypłacić z karty w jakimś banku/kantorze - czy jest taka opcja możliwa? Chyba, że da się jakoś bardziej okazyjnie wymienić PLN na $ (które w efekcie będę mógł wypłacić)?

#revolut #mbank #dolar #pieniadze #wycieczka #wakacje #zagranico #podroze #kantor #pln #turcja
  • 8
  • Odpowiedz
@MisiekD: sprawdź czy mbank nie oferuje korzystnego kursu w kantorze online i nie ma możliwości wypłacenia w placówce bez prowizji, robiłam tak z euro
edit: sprawdziłam i prowizja to 9zł za wypłatę usd, nie tak dużo
  • Odpowiedz
Mam Revoluta i myślałem o tym, żeby w Revolucie zamienić PLN na $, a następnie te $ wypłacić z karty w jakimś banku/kantorze - czy jest taka opcja możliwa?


@MisiekD: W Polsce nie.

i się zastanawiam jak tu rozmienić PLS na $ amerykańskie

W zwykłym kantorze najprościej
  • Odpowiedz
@MisiekD: najkorzystniej zrobic jak planujesz tylko nie wymieniaj kasy w weekend na dolary i pamiętaj że revolut ma limity bez prowizji na wypłaty.
Weź drugą kartę niektóre bankomaty lubią nie akceptować revoluta.
W 2024 w dobie revoluta etc. nigdy nie bedzie korzystniej kupic waluty w kantorze w pl niż wypłacić z bankomatu na miejscu tak robią tylko stare baby wychowane w komuniźmie i przekonane ze trzeba jechać z gotówką w
  • Odpowiedz