Wpis z mikrobloga

@lysyzlombardu:

Może w końcu trzeba zrozumieć że Bandera nie miał absolutnie nic wspólnego z UPA i zacząć jednak hejtować Ukraińców za propagowanie Klaczkiwskiego i Suchewycza, którzy byli realnymi architektami mordów, podczas gdy bandera nic o nich nie wiedział bo siedział w więzieniu xd

Warto uczyć się historii z książek, a nie z propagandowych obrazków:p
  • Odpowiedz
@user_no_4: nic śmieszniejszego dzisiaj nie przeczytałem na wykopie. Ech przypominają mi się piękne czasy pracy z Olgą banderowka z lucka która mi takie teksty serwowała od 7 30 do 15 30. Bandera był współtwórca i jednym z pociągających za sznurki w Oun-b która ponosi winę za śmierć od 100 000 do 150 000 Polaków na ziemi wołyńskiej stanisławowskiej i włoskiej. To że na ukrianie od lat mówią że Polaków rzrzneli
  • Odpowiedz
Przykro mi że nie masz zielonego pojęcia o historii własnego kraju i jeszcze cię to śmieszy.

To co napisałem, to fakt historyczny.

Idź najlepiej złóż kwiaty pod pomnikiem Suchewycza, bo do tego twoją głupota prowadzi.
  • Odpowiedz
Bandera był współtwórca i jednym z pociągających za sznurki w Oun-b


@owsikalfred: Niby jak to robił siedząc w więzieniu?

A o UPA słyszałeś?

Taka skala niewiedzy jaką się tutaj chwalisz wręcz poraża.
  • Odpowiedz
@user_no_4: Siedział w tym samym niemieckim hitlerowskim obozie koncentracyjnym, co Grot. Z powodu odmowy kolaboracji (odmówił już we wrześniu 1939.) Bracia zginęli w Ałszwicu. Ale onuca zna tylko JEDNO ukraińskie nazwisko. (Choć architekci rzezi są wymienieni z imienia i nazwiska w hasłach polskiej Wiki, której ani ruskie onuce, ani ich komisarz prowadzący, nie czytają.) N'bra - dwa.

@lysyzlombardu: @o__0: @owsikalfred:
  • Odpowiedz
@user_no_4: normalnie czy to pierwszy raz kiedy ktoś siedząc w więzieniu pociągał za sznurki organizacji przestępcze? Ale nawet mniejsza o to już ci kolego tłumaczę.
W 1940 w dniach 9-10/02 trwała w Krk krajowa konferencja oun zwołana oczywiście przez Stefana bandere w trakcie której nie pojawił się melnik który bał się że go zabiją z uwagi na co w 1941 zwołali drugą konferencję i podzieli się na oun-n i oun-b.
  • Odpowiedz
@lysyzlombardu: Dziewczyna spod Kijowa a przecież za banderą są tylko na zachodzie ukrainy poza tym mają teraz nowych bohaterów także to fejk ruski fejk ruskich onuc onuco
  • Odpowiedz
@user_no_4 Bandera siedział w obozie w lux warunkach, własną kwatera, stołówka SS, spotkania z żoną xDDDDDD Bandera wyszedł z obozu w 44. I co zrobił w sprawie ludobójstwa?
Poza samą rzezią jest to terrorysta i morderca xD fajnych masz idoli
  • Odpowiedz
I co zrobił w sprawie ludobójstwa?


@papieska_ONUCA: To samo ci Armia Krajowa

Nic:p

Idź się dokształc o historii własnego kraju, bo to aż smutne że nic nie wiesz i jakiś random na wykopie musi cię edukować.
  • Odpowiedz
urojenia? A za co siedział w Polsce? Ja #!$%@? won za bug kmiocie


@papieska_ONUCA: osobiście uważam że za swoją działalność powinna nasza władza go powiesić

W dalszym ciągu plujesz jednak w twarz polskimi ofiarą zbrodni upa, bo jak sam przyznałeś, nie masz zielonego pojęcia kto jest odpowiedzialny za zbrodnie.
  • Odpowiedz