Wpis z mikrobloga

@Chodtok: żebym nie miał problemów z orgazmem vel był sexual attraction, a dalej żeby to była osoba ambitna, zaradna, inteligentna, zorganizowana, długoterminowa, usportowiona i

inteligenta emocjonalnie na tyle by nie wymagala zabawiania, opieki, uspokajania, wiecznego motywowania i ogólnie obsługiwania jej emocji - bo sama nie potrafi nad sobą zapanować

Ostatecznie musi to być osoba z podobnym pomysłem na życie, nasze drogi nie muszą być takie same, ale żeby nie biegły w zupełnie przeciwnych kierunkach.
Żebyśmy się mogli w nich wspierać i uzupełniać, a nie wiecznie poswiecac i tracić bez
  • Odpowiedz
@Chodtok: wywód rozpisany tak jakbym się jednak kierował rozumem.

Przejrzyj wszystkie wykopowe zale to chlopy sprawiaja wrażenie jakby brali pierwsza lepsza przy której im się cieplej zrobilo. 2-8 lat przymykanka oczu na to co wymieniłem i potem caly wpis o tym jak to zle w związku
  • Odpowiedz
  • 0
wywód rozpisany tak jakbym się jednak kierował rozumem


No jeśli dobrze zrozumiałem to w pierwszej kolejności liczy się dla cb instant sexual attraction vel "motylki"/"iskierki"/"chemia" i bez tego reszta nie ma żadnego znaczenia więc odpowiedź pierwsza

@programista15cm:
  • Odpowiedz
@Chodtok: poczekaj, ale jak chcesz rozważać relacje matrymonialna bez sexual attraction?

Postulujesz zmuszanie sie? Altruistycznie nikt się tak nie poświęci... Czyli chodzi Ci o pewnego rodzaju prostytucję w zamian za korzyści?

Ja to widzę tak, że zawsze się zaczyna od attraction - tylko sa ludzie, którym to wystarczy. Ida dalej w ciemno jak ćmy.

A Ci od rozumu to Ci, którzy przyglądają się czy lokuja uczucia w kimś odpowiednim i
  • Odpowiedz
  • 0
Chociaż z drugiej strony jeśli masz jakieś konkretne wymagania nt osobowości których nie zastąpi nawet najładniejsza buźka i ciało to jest w tym coś z rozumu i to jednak trochę co innego niż puste lecenie na samą prezencję hmm
Ankieta trochę źle skonstruowana być może

@programista15cm:
  • Odpowiedz
@Chodtok: seksualność ludzi działa tak, ze prezencja przyciąga i zachęca do poznania osoby.

Patrzac przez pryzmat takich mirkow co 2-8 lat sa w związku, często małżeńskim, sa dzieci...

Oni dopiero pisząc swoja historię na mirko, gdzie związek dawno umarl i wylewaja swoje frustrację...
Oni tak naprawdę dopiero w momencie pisania tych postow znaja
  • Odpowiedz
  • 0
poczekaj, ale jak chcesz rozważać relacje matrymonialna bez sexual attraction


Hmm no zależy wsm co kto przez to rozumie
Generalnie są stany pośrednie pomiędzy miękną mi kolana na czyjś widok a chce mi się wymiotować na myśl o bliskości z kimś
I mi pod względem powierzchowności wystarczyłoby żeby ktoś nie był dla mnie odpychający
Jeśli ktoś by mi idealnie pasował pod względem wnętrza (i był chętny) to musiałby być dla mnie serio całkowicie odpychający fizycznie żebym nie chciał dać temu szansy
  • Odpowiedz
I mi pod względem powierzchowności wystarczyłoby żeby ktoś nie był dla mnie odpychający


@Chodtok: takie kobiece, a potem są problemy z orgazmem

A tak poważnie - dlatego napisałem tak bezpośrednio o orgazmie w pierwszym
  • Odpowiedz
  • 2
Z kolei nawet najładniejsza julka na świecie na widok której miękłyby mi nogi momentalnie stałaby się dla mnie całkowicie odpychająca i aseksualna gdyby wygłosiła jakiś obrzydliwy pogląd czy w jakiś inny sposób zaprezentowała gówniany charakter

@programista15cm:
  • Odpowiedz
  • 0
takie kobiece, a potem są problemy z orgazmem


Mam #!$%@? xD

Mnie fizycznie i psychicznie podnieca jak kobieta ma ambicje, chce coś osiągnąć i mi imponuje ten cel


No
  • Odpowiedz
@Chodtok: ogólnie poddaje swoje wrażenia i odczucia ciąglej ewaluacji.

Tak samo choćby jak chcesz kupić samochód czy cokolwiek to przecież na początku jesteś nakręcony, dopiero potem opadają emocje i możesz dopiero dostrzec wady.

Po prostu nie jestem impulsywny, wyrosłem z tego
  • Odpowiedz
@programista15cm: Bywasz bierno - agresywny, głownie w mirkoanonim, wbijasz subtelne szpilki w białych rękawiczkach, poniżasz rozmówców. Czytam cię od dawna i znam się na ludziach. Ta piękna bajka jaką tu wysmarowałeś powyżej niewiele ma wspólnego z realnym z tobą przebywaniem. Takie #!$%@? pod publiczkę. Howgh.
  • Odpowiedz
@programista15cm:

Ogółem wywyższam się i pompuje sobie ego przypominając sobie i innym jak bardzo jestem uprzywilejowany i ponad nimi

(Całe szczęście ostatni akapit udało mi się kompletnie wykarczować w realu)


Na
  • Odpowiedz