Wpis z mikrobloga

Mam już ponad 32 lata i przyszedł taki czas jaki nadchodzi w życiu wielu facetów. Peak wydolności minął i przerodził się w peak masy i osiągów na siłowni.

Nie ma już takiej dynamiki, zręczności, werwy. Jak miałem 20-25 lat to masa, która teraz jest dla mnie podłogą była wtedy sufitem, mimo, że brałem różne suple, była regeneracja, mało zajęć na studia siłownia była trybem życia to efekty nie wchodziły nawet w ułamku tak.

Za to była dynamika, eksplozywność, energia. Teraz jest ociężałość. Jestem samcem w sile wieku, są komórki satelitarne i pamięć mięśniowa. Idę na 3 treningi po przerwie i już mięśnie napuchnięte, wszystko szerokie, nadgarstki grube, dużo mięśni, trochę tłuszczu i brak kaloryfera. Mam gdzieś jakieś odżywki, kiedyś szły jakieś kreatyny, beta alaniny, białka itd. Teraz tylko żrę co wpadnie i nic nie patrzę na diety, nie wnikam. Gdyby jakiś młodszy samiec chciał konfrontacji to mógłby se trenować jakieś sporty walki, może by mi parę nieodczuwalnych prostych i kopniaków sprzedał, a ja bym jednym ociężałym cepem wieprza go powalił jak kiedyś starsze samce wieprze młodych maczugą w jaskini.

Laski na mnie lecą, ale mam to gdzieś, mam stałą partnerkę od lat. Roochać chce mi się już o wiele mniej niż 10 lat temu, wtedy jeszcze to czasem tak mi się chciało, że drapałem w ściany. Mógłbym wiele razy dziennie. Teraz już raz na 2-3 dni styknie i jest spoko, jak mam męczący dzień to nie chce mi się w ogóle.

Takie to wszystko zwierzęce i prymitywne.

#silownia #mirkokoksy #redpill #blackpill #testosteron #logikarozowychpaskow #seks #heheszki
  • 21
  • Odpowiedz
@kuroszczur: To się też zgadza. Lata 26-31 to było w moim życiu takie cierpienie i stres, praca na zmiany, że skutki tego ponoszę do dziś, mam może z połowę tych możliwości intelektualnych co kiedyś i problemy z koncentracją.

Gdyby cię tak życie przeorało to też byś nie tryskał energią, szczęściem i optymizmem, ale co się odwlecze to nie uciecze, was też prędzej czy później dopadnie nieunikniona siła natury, to można tylko
  • Odpowiedz