Wpis z mikrobloga

#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #pieknokobiet #pieklomezczyzn

Z takich plusów dzisiejszego internetu dostrzegam fakt powolnego budzenia się meżczyzn i otwierania oczu na toksyczne i patologiczne zachowania kobiet.

Jestem z pokolenia, któremu wpajano że dla kobiet facet musi być zawsze miły, rycerski i pod żadnym pozorem nie można oddać nawet jak kobieta cie #!$%@? ¯_(ツ)_/¯.

Pamiętam jak z 15 lat temu wracałem z kumplem przy pawilonach w centrum Warszawy, nagle #!$%@? się do niego 3 patuski, co szly za nami, prawdopodobnie dlatego że był dość niski i wątły, mnie uratowały trochę geny w tej sytuacji. Zaczęły cisnąć z niego bekę i kopać go w dupe.
#!$%@? jak ja sobie teraz przypomnę tę sytuację to mnie ciarki zenady zalewaja wobec naszego (mojego i kolegi) braku odpowiedniej reakcji, bo same teksty typu "#!$%@?" nic nie dawaly. Dzisiaj kiedy moja swiadomosc jest wieksza to nawet bym się nie zastanawiał tylko #!$%@? liścia niczym Iga Świątek z forhendu, ale wtedy? Styki nam sie popalily bo nie wiedzielismy jak zareagować, bo kto to widział kobietę uderzyć hu hu hu.
Ha tfu na te nauki rodem z ciemnogrodu.

trochę #zalesie
  • 3
  • Odpowiedz
@adamek07: Bo to synek działa tak. Kobiety chcą równości i przywilejów tylko ze względu, że nie mają penisa. Domagają się od społeczeństwa specjalnego traktowania. To i społeczeństwo zaczyna je specjalnie traktować. Problem w tym, ze część kobiet jedynie co ma do zaoferowania to tzipe i manipulacje facetem. Chcą równości to będą ją miały. A siłowe wrzucanie kobiet na piedestał skończy się nie do końca po myśli tych, którzy tak chętnie
  • Odpowiedz
bo kto to widział kobietę uderzyć hu hu hu.


@adamek07: tak, te SZANUK KOBIETY, w sensie WSZYSTKIE
To żulicę obsraną obruchaną spod sklepu która wali ćwiarę też?
To jest wpajane bo kobiety byłby po prostu traktowane jak gówno w społeczeństwie..
  • Odpowiedz