Wpis z mikrobloga

zawsze jak mam klapki to ludzie mi sie gapia na stopy, najpierw myslalam, ze nie no tylko mi sie wydaje a teraz w zabce bylam i typ przede mna prosto na stopy mi sie patrzyl, dlaczego mi sie to wydaje jakies mega zboczone i dziwne
  • 65
  • Odpowiedz
nie, ogarnij sie, mam jeszcze pieknie pomalowane na bialo paznokcie, stopki 10/10 ale mozna sie hamowac


@stormi: Odkrywasz coś ładnego publicznie to musisz się liczyć z tym, że ludzie się będą patrzeć. Jakbyś chodziła topless to też byś się czepiała ludzi, że się nie hamują i patrzą? xd

Ładne rzeczy i ładni ludzie zawsze przyciągają wzrok. Jak widzisz wysportowanego typka, to też się hamujesz przed zerknięciem na takiego?
  • Odpowiedz
nie, ogarnij sie, mam jeszcze pieknie pomalowane na bialo paznokcie, stopki 10/10 ale mozna sie hamowac


@stormi: wrzuć już ten link do OF a nie się skradasz
  • Odpowiedz
zawsze jak mam klapki to ludzie mi sie gapia na stopy


@stormi: Już nie wiadomo gdzie patrzeć. W oczy nie wolno, bo podejrzanie się gapi, na biust/tyłek też nie - stopy zostały. I jak tu się komunikować z człowiekiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@stormi: ja lubię się gapić na wszystkie stopy. To jak niektórzy ludzie mają zapuszczone stopy jednocześnie mnie zachwyca i przeraża.
  • Odpowiedz