Wpis z mikrobloga

zawsze jak mam klapki to ludzie mi sie gapia na stopy, najpierw myslalam, ze nie no tylko mi sie wydaje a teraz w zabce bylam i typ przede mna prosto na stopy mi sie patrzyl, dlaczego mi sie to wydaje jakies mega zboczone i dziwne
  • 65
  • Odpowiedz
  • 0
@obk a Ty jestes staruchem ktory 15 lat spedzil na wykopie, to nie zawody ale jakbysmy zrobili zawody na wiekszego zjba to bys wygral
  • Odpowiedz
  • 0
@stormi: raczej wątpliwe, z ilości akcji wynika że spędzasz dziennie 17x więcej czasu na wykopie niż ja a o takiego #!$%@? to już nie łatwo ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@obk to sprawdz po wpisach a nie po ilosciach akcji, to ze w coagu pol godziny napisze 10 komentarzy i to na tyle a Ty pewnie skrolujesz caly dzien
  • Odpowiedz
  • 0
@stormi: segwider z analizą czasów wpisów mówi kompletnie co innego, to tylko ty jesteś tak prymitywna że zakładasz że ktoś robi to w tak głupi sposób będący szczytem twoich zdolności intelektualnych.
  • Odpowiedz
  • 0
@stormi: i z niego wynika że #!$%@? regularnie z wyraźnymi nieregularnymi przerwami na sen, ba on nawet minusy uwzględnia czego strona nie robi.
  • Odpowiedz
  • 0
@obk ojoj stary mysli, ze jak napisze 10 “madrych” slow to wyjdzie na tego inteligetnego, usun konto, w twoim wieku to wstyd
  • Odpowiedz