Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Korba112: moim skromnym zdaniem nie powinienes wykonywac swojego zawodu. Mam nadzieje, ze #!$%@? cie z pracy bo psycha ci siada i nie nadajesz sie do pracy. Kim ty jestes by decydowac kto kiedy ma przestac oddychac xD twoim #!$%@? obowiazkiem jest zrobic wszystko by pacjent oddychal i zabazpieczyc go w taki sposob, by nic mu nie zagrazalo, moj Tata jest lekarzem, jak bym mu pokazal twoj wpis to wyslal by cie
  • Odpowiedz
@illaddictyou: Ok, nie przeczytałem całej wiadomości, na którą odpowiadałeś.
No to gratulacje, miałeś styczność z niemalże mityczną istotą, której pewnie nie zmyśliłeś, tylko została opisana w fachowej prasie jako wyjątkowy przypadek.

Nikt nie będzie ustalał procedury postępowania na podstawie tak rzadkich przypadków, przykro mi.

Tylko osoby mające w robocie styczność ze śmiercią przyznają ci rację, dla innych jest to zbyt duży szok


@zwykly_mirek: Ja nie miałem, po prostu jestem z
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Korba112 @josedra52 @Kernydz wy chyba sonie żarty robicie xd infantylne podejście do śmierci, bo ktoś woli, żeby nie dotykała bliskich? Nie każdy w wieku 96 lat musi być warzywem.
Od ilu lat powinno się przestać udzielać pomocy medycznej?

@NieRozumiemIronii w sensie próbujesz tu napisać, że jak twoja mama przestanie oddychać ty się przeciągniesz w fotelu i poczekasz aż się udusi, bo była "niesamodzielna"? XD
  • Odpowiedz