Wpis z mikrobloga

Przed wyborami do europarlamentu warto odnotować, jak ten europarlament traktuje mężczyzn, m.in. poprzez:
- przegłosowanie koncepcji domniemania braku zgody, która znacznie zwiększy fałszywe oskarżenie o gwałt i skazywanie niewinnych ludzi za przestępstwa seksualne
- zakaz okaleczania narządów płciowych, ale tylko żeńskich. Nieletni chłopcy dalej będą mogli być obrzezani bez uzyskania ich zgody

Dodatkowo warto pamiętać, że inna opracowywana dyrektywa UE wprowadza definicję zgwałcenia jako penetrację narządów płciowych kobiety. Gwałt na mężczyznie, czy to oralny czy analny (np z użyciem przedmiotu) nie jest ujęty w definicji. Prawdopodobnie zbliżamy się do drogi, gdzie jak w UK: gwałt (rape) można dokonać tylko za pomocą penisa, pozostałe formy np. gwałt przedmiotem na mężczyznie ma osoby paragraf i nie jest nazywany gwałtem w sensie prawnym.

Pamiętajcie o tym gdy będziecie wysyłani na front walczyć za dalsze bycie obywatelami trzeciej kategorii.

#uniaeuropejska #bekazlewactwa #dyskryminacjamezczyzn #pieklomezczyzn #prawo #europa #feminizm #polityka
sildenafil - Przed wyborami do europarlamentu warto odnotować, jak ten europarlament ...

źródło: 1000000381

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • 2
jak pisałam wcześniej, większa jest szansa, że dany mężczyzna sam zostanie zgwałcony przez innego mężczyznę, niż że to on zostanie fałszywie o gwałt


@FrauWolf: to źle napisałaś. Fałszywe oskarżenia stanowią nawet 35-45% wszystkich oskarżeń.

Wspierasz, w jakikolwiek sposób, męskie ofiary gwałtów?

Oczywiście. Ale mam też świadomość, że fałszywe oskarżenie o gwałt często wtórnie prowadzi do gwałtu na niewinnej osobie. W więzieniu. Ty nie.
  • Odpowiedz
@sildenafil:

Oczywiście. Ale mam też świadomość, że fałszywe oskarżenie o gwałt często wtórnie prowadzi do gwałtu na niewinnej osobie. W więzieniu. Ty nie.


Oczywiście, że mam tę świadomość (chłop mojej matki jest emerytowanym komendantem wojewódzkim, więc wiem "wewnętrznie, co się odwala w aresztach". Mam też znajomego, który był były "klawiszem" więc realia więzienne też znam. I tak, jak napisałam ci w innym komentarzu, według mnie, nie ważne, kto był ofiarą,
  • Odpowiedz
@sildenafil: Z resztą, pamiętasz tę sprawę chłopa, który jakieś 2 lata temu, został zgwałcony w berlińskim metrze? Ja wtedy, byłam mega poburzona, bo wiem jaki #!$%@?ństwem jest gwałt (Sama prawie zostałam zgwałcona, jak miałam 14 lat, uratował mnie mój pies). Pamiętasz, tę falę "heheszków", która przetoczyła się przez internet? i to, że większość była pisana, przez mężczyzn?
  • Odpowiedz
  • 1
@FrauWolf: tak, pamiętam. I sam pisałem wielokrotnie, że głównymi wrogami mężczyzn są cuckoldy i białorycerze (w dużej części feminiści, ale jednak w większości są janusze i sebki).
A Ty pamiętasz historię ojczyma, który został oskarżony o molestowanie przez nieletnią pasierbicę, bo nie chciał jej dać pieniędzy? Spędził w areszcie miesiąc, gdzie został zgwałcony. Pasierbica pozostaje bezkarna.

Możemy się tak wymieniać przykładami.
  • Odpowiedz