Wpis z mikrobloga

niejednokrotnie już tutaj pisałem, że jeśli macie watpliwosci co do szczepionek mRNA, antropologicznych zmian klimatu, to mozecie się wybrać do najbliższej uczelni wyższej


@Berkel_88: Ej, ale bądź uczciwy. Ty z plebsu wyszedłeś, oglądnąwszy kilka odpowiednich filmików popularnonaukowych na YT. Czemu zatem zalecasz innym tak wielki wysiłek?
  • Odpowiedz
niejednokrotnie już tutaj pisałem, że jeśli macie watpliwosci co do szczepionek mRNA, antropologicznych zmian klimatu, to mozecie się wybrać do najbliższej uczelni wyższej

@Berkel_88: ale ja pytam Ciebie o to jakie konkretnie wielkie znaczenie miało wprowadzenie nowego rodzaju szczepionki, a nie jak szczepionka mRNA działa. Jeśli chodzono covid to były też szczepionki klasyczne, zatem nie rozumiem o jakie wielkie znaczenie chodzi.
  • Odpowiedz
głupi plebs nigdy nie zrozumie tego jak ogromne znaczenie miało zastosowanie nowego rodzaju szczepionki.


@Berkel_88: może i nie działała, ale przynajmniej dała sporo powikłań xD
  • Odpowiedz
głupi plebs


@Berkel_88: głupi plebs to się szczepił i chował w domu przed chorobą, która w najgorszym wariancie miała przeciętny wiek zgonu wyższy od przeciętnej długości życia. Akceptował zmianę narracji co miesiąc. To, że politycy nie nosili maseczek, dotykali się i bawili razem kiedy plebsowi nie wolno było chodzić do pracy. Albo zapomniał, że 3 miesiące po wybuchu pandemii, bez żadnych szczepień i lekarstw przez miasta na zachodzie przewalały się
  • Odpowiedz
@Berkel_88: tyle długich komentarzy wydziergałeś a odpowiedzi konkretnej nadal brak. To już byś czas który poświęciłeś na smarowanie swoich mądrości przeznaczył na wytłumaczenie nam - ciemniakom - co tu się stało, że pandemia wyhamowała choć specjaliści typu grzesiowski i jemu podobni fachowcy zapowiadali że jak się nie zaszczepimy 3 dawką to będzie tylko gorzej?
  • Odpowiedz
@lologik: przecież miałeś dwie epidemie o zasięgu globalnym. Do tego obie bardzo podobne do siebie. Przebieg i wygaszenie zarazy było bardzo podobne do siebie.
  • Odpowiedz
argumentum ad personam. Kto jest głupi ten jest głupi.


@lologik: no sorry, ale jak ktoś jest ewidentnie głupi to co ma mu się innego powiedzieć? robakowi się teorii względności nie wytłumaczy bo nie jest w stanie jej pojąć. nie traktuj tego jako obrazy, nie każdy musi być mądry, ty ewidentnie nie jesteś, not even close.
  • Odpowiedz
  • 1
@Pawery1: ja pytam konkretnie o covid, o jakieś badanie w populacji niezaszczepionej w porównaniu z zaszczepioną, gdzie pandemia szybciej minęła.
  • Odpowiedz
  • 1
@TomSz: Czekaj, czyli twierdzisz że jestem głupi, nie mając żadnego "kwitu" od lekarza który by to stwierdził. Rozumiem że jesteś jedynym na świecie psychiatrą który wydaje opinię online? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz