Wpis z mikrobloga

  • 1
@Qaktus: 5,5 miliarda się zaszczepiło, a zastanawiałeś się kiedyś w ogóle ile % ludzi jest narażonych w jakimś większym (śmiertelnym stopniu)? pewnie nie, bo media narobiły paniki i każdy się szczepił, okaże się po latach co z szczepionkami, może za 2-3 pokolenia takie osoby po rodzicach będą bezpłodne, kto wie?
  • Odpowiedz
  • 0
@lologik Zaszczepili się po to żeby nie transmitować choroby dalej i stłumić chorobę. Nie rozumiem "jaki %". Na samym początku byli to głównie starcy, ale w następnych miesiącach coraz więcej ludzi z różnych grup wiekowych umierało. Do tego są też inne skutki niż śmierć, covid wielu osobom wyniszczył organizmy na late albo i niestety na resztę życia. Ale nawet zapomnijmy na chwilę o tym wszystkim co powiedziałem; mamy poprostu wydać wyrok
  • Odpowiedz
@lologik: Szczepionka łagodzi chorobę a więc takie rzeczy jak kaszel i produkowaną wydzielinę które są jedynymi sposobami żeby kogoś zarazić, tak. Przepraszam szurku, może chcesz mnie oświecić jak się zaraża covidem, możliwe że coś mnie ominęło nie jestem alfą i omegą.

Dyskusja nie ma sensu dla ciebie bo nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytania. I jak działa ta grypa w końcu?
  • Odpowiedz
  • 3
@Qaktus: mam to w dupie. moja szansa na śmierć wg. kalklulatora covidowego stworzonego przez NHS wspolnie z Uniwersytetem w Oxfordzie pokazuje mi coś ok. 0.003% szansy na śmierć bez zaszczepienia, i ok. 0.0015% po szczepieniu XD bezwględnie to mi nic nie daje więc po co mam sie szczepic gownem ktore przeszlo wszystkie badania "na szybko"? XD to nie jest jak auto i pasy, które zapinasz gdy jedziesz a gdy już
  • Odpowiedz
@lologik Przynajmniej nie kryjesz się że jesteś uposiem który nawet nie wie jak funkcjonują grypa czy covid. Ale w zamian za to szybko uczysz się buzzwordów; mentalność, kolektywizm, socjotechnika.

Plus nie wiem po co przywołujesz tutaj pasy bezpieczeństwa. Gdyby je wynaleziono dzisiaj to na 100% przez was #!$%@? szury nigdy byśmy ich nie wprowadzili do aut. "Ale jak to mam się zapinać", "Mam prawo do jeżdżenia jak chcę", "A czasami jakby
  • Odpowiedz
@Berkel_88: ch0ja wiesz i udajesz freethinkera xD. Nie zaprzeczam tezie, ale sposób pisania NOO NAPISZE KOMENTARZ ZE SIĘ NIE ZNACIE BO NAUKA ALE NIE WYTŁUMACZĘ. Jesteś taki sam jak te osoby, ktore zaprzeczają - oni bez argumentów piszą opinie i ty tak samo xD
  • Odpowiedz
@lologik: Kolejny mocny argument poparty żelazną merytoryką. 5.5 miliarda ludzi nie umarło, nie ma żadnych paszportów covidowych, nie ma trzymania ludzi w klatkach, nie ma nowej pandemii, nie ma szczepienia 100 razy i nie wiesz jak działa grypa, nie zapominaj.
  • Odpowiedz
  • 1
@pawel_je: uwielbiam ogólnikowe wrzucanie wszystkich do jednego worka. Xd

Lubię audi, Porsche, mercedesa, hondę..Subaru.. i wszystkie marki aut oprócz BMW, to znaczy że jestem przeciwnikiem aut? Xd
  • Odpowiedz
@Qaktus: po co szczepić ludzi młodych u których zachorowalność jest niska a przeżywalność wysoka, jeśli szczepionka nie zmniejsza rozprzestrzeniania wirusa?
  • Odpowiedz