Wpis z mikrobloga

@Qersoui: Australia ma całkiem spoko zwrotki, ale refren jest bardzo slaby, Islandia jest cała nijaka...

Dla mnie najgorsza jest Finlandia, nawet bez tego żenującego występu oraz Holandia, ten refren brzmi jak coś, to mógłby wypuścić Gracjan Roztocki z 15 lat, w dodatku razi mnie jego granie na emocjach i próba wymuszenia współczucia na widzu...
  • Odpowiedz
@Qersoui: zdecydowanie najgorsza jest Islandia. Szczerze mówiąc to nie przypominam sobie gorszej piosenki od tej w ostatnich 5 latach na Eurowizji. Robiłem ranking ,który tutaj opublikowałem wraz z opisami ,ale jeszcze zrobię aktualizację bo ze dwa, trzy utwory u mnie jeszcze zyskały. Przesłuchiwałem piosenki minimum 6 razy i naprawdę niesamowicie ciężko mi szło słuchanie Islandii . Ta piosenka brzmi jak te puszczane w sklepach spożywczych a nawet tam niektóre piosenki
  • Odpowiedz
@Qersoui: ja też nie jestem w stanie słuchać Grecji, chociaż wiem, że to wynika z moich preferencji i wielu osobom może się podobać.
Patrząc bardziej obiektywnie, jak dla mnie Islandia jest najgorsza.
  • Odpowiedz
@Qersoui: izrael, skręca mnie z żenady za każdym razem gdy pojawi się w jakimś recapie (całej nie dałam rady nawet przesłuchać), wywołuje u mnie nieprzyjemne flashbacki z rosji 2015, kiedy tak samo na chama lecieli ze swoją propagandą oprawioną w ckliwą balladę i mogę się założyć, że na koniec też się babsko teatralnie spłacze xddd
  • Odpowiedz