Wpis z mikrobloga

Straciłem ostatnią osobę z która utrzymywałem kontakt a był to mój przyjaciel od przedszkola . Razem wyznawalismy blackpilla, czytał ten tag ale sie nie udzielał smialismy sie z spermiarzy. Mówił ze nigdy nie bedzie spermiarzem i nie da sie omotać przez p0lka . A koniec konców napisała do niego laska która chodziła z nami do gimnazjum i zaczęli się spotykać i po paru miesiacach kazała mu zerwać ze mną znajomosc i tak zrobilł. Jak by to była jakas płodna julka to bym mu to wybaczył ale to zwykła przeciętna p0lka z lekką nadwagą i brzydkim tatuażem
Eh cipka zniszczyła naszą przyjazn od małego
#blackpill #przegryw #tinder #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Henson_: Nie martw się, jak go babka zrani lub rzuci/ zdradzi to typek będzie szukać wsparcia u ciebie. Jak jego partnerka to taka domina, która owija go wokół palca i bierze pod pantofel tak mocno, że nawet mu znajomych wybiera to znaczy, że jest niezłą toksyczną psychopatką i prędzej lub później związek im walnie. No, chyba że szybko go na dzieciaka złapie i już facet nie będzie miał żadnego wyboru.
  • Odpowiedz
@Henson_: cóż fatalny rynek matrymonialny, wartość facetow niemal zerowa to jak taki w końcu złapie dziewczynę za rękę to już zrobi wszystko by nie puścić...
Przykre ale prawdziwe
  • Odpowiedz