Wpis z mikrobloga

@miku555: przeciętna Niemka wygląda jak suchy patyk ma niedowagę zero bioder i biustu
One są wysokie i podłużne , w życiu nie widziałam żeby Niemka miała ładny biust albo biodra
Dlatego tak hypuja tam Rosjanki brazylijki
  • Odpowiedz
@giorgioborgio: "Niemki kochają swoich mężów " xDDD chyba ich kasę
Przecięta Niemka patrzy tylko na status majątkowy i co może jej facet dać , do mnie młodzi Niemcy mówiili że one chcą nawet gosposie i nianie dlatego nimcy którzy już nie nadążają za wymaganiami biorą nawet jakieś tajki
Niemki są właśnie zimne i kalkulują co im się opłaca co nie , mało tego w Niemczech kobiety są jeszcze mniej ambitne niż
  • Odpowiedz
@Linnior88: @giorgioborgio fakt może polki są rozpasane seksulanie brawurowe itp ale zdecydowanie najbardziej pracowite ambitne i samodzielne
Nawet takie Niemki głównie patrzą na kasę bo wiedzą że same gówno w życiu zrobią , Niemcy mają o wiele mniej kobiet na stanowiskach szefowskich
Dlatego muszą być bardziej wyrachowane
  • Odpowiedz
@Linnior88: To ja trochę inaczej wspominam: bardzo dużo ambitnych studentek, wcale niegrube i niebrzydkie, bardzo samodzielne i nie opierają swojego życia na znalezieniu męża jak typowa polka. Co więcej, jest o czym pogadać, bo Niemka często gdzieś była, np. wolontariat w Afryce, semestr w Chinach czy Singapurze, a nie jak polka, że skończyła liceum i poszła na studia.
  • Odpowiedz
@cyk21: mieszkam tu 5 lat znam je osobiście
Tak to prawda mają w dupie swoich facetów i ich potrzeby ale szukają sobie męża żeby nie zostać z dupa na lodzie
Polki są bardziej uczuciowe i wbrew pozorom i wiele mniej wyrachowane
  • Odpowiedz
@cyk21: są też kiepskimi matkami , tak zwany zimny chów , nie mają żadnej więzi z własnym dzieckiem
Ps to że #!$%@? jakiś wolontariat nie znaczy że są dobrymi ludźmi , one w ten sposób podróżują
  • Odpowiedz