Wpis z mikrobloga

@adreno420: Zgodnie z filozofią Agile zespół jest samoorganizujący się. Czyli jak sobie zorganizujecie pracę, tak będziecie pracować. Więc nie pytaj nas, tylko rozmawiaj ze swoim zespołem.
  • Odpowiedz
@adreno420: ja robie tak: tworze sobie taska sam, daje minimum wymagań i minumum acceptance criteria. Robie tylko to co wpisałem. Na testach okazuje się że to nie o to chodziło no ale ja jestem czysty - wymagania spełnione. Managiery same dochodzą do wniosku że to oni popelnili błąd i już zawsze potem kto inny tworzy moje jiry.
  • Odpowiedz
nie, ja jestem wykonawca, zleceniodawca robi jire


@Pasterz30: Zleceniodawca mowi ze masz cos zrobic w okreslonym czasie. A ty jako specjalista odpowiadasz mu czy jest to realny timeline, ustalasz milestony, rozkladasz w czasie, rozdzielasz na mniejsze taski ttp. No chyba ze masz od tego PM, z ktorym tez musisz ustalic realny timeline, on ma go sprzedac zleceniodawcy, lub managerow nad soba.
  • Odpowiedz
@adreno420: każdy specjalista powinien organizować sobie pracę bo tylko on wie co jest ważne i konieczne. Biznes czy tam PO nie zawsze wiedzą wszystko i często siedzą myślami w innych tematach.
  • Odpowiedz