Wpis z mikrobloga

Mireczki, co waszym zdaniem jest prawdziwym szczęściem?

Spójrzcie sobie na takiego Bonza. Nikomu nie trzeba mówić, że jest zjebem, wiemy to wszyscy oprócz Bonza. Ale on w swoim świecie jest uberwygrywem, ma żonę, która wydaje mu się piękna, ma znajomych, którzy go szanują, no i w końcu ma "fanów", którzy go uwielbiają. A przynajmniej tak mu się wydaje. Nie wie, że ci ludzie robią sobie z niego bekę, on jest przekonany, że pojawiają się na "zlotach" bo go podziwiają. I taki Bonzo jest szczęśliwy. Codziennie rano budzi się z myślą, że jest znany, czuje się spełniony, wie, że jest kilku hejterów, ale powiedział im, żeby pilnowali dupski swoje i pluje na nich, nie przejmuje się nimi. Ma pracę, w której się spełnia, a po pracy gra w ned for speed mos wander.

A więc co jest miarą szczęścia?

Kilka razy zapytany co w życiu jest dla mnie najważniejsze, odpowiadałem: być szczęśliwym. Bonzo jest szczęśliwy. I tu zaczynam się zastanawiać, czy nie byłoby fajnie być takim Bonzem? Świat dla niego musi być dużo prostszy. Co jest lepsze, być szczęśliwym i nieświadomym tego, że ludzie mają z ciebie bekę, czy być świadomym co dzieje się wokół nas, ale nieszczęśliwym człowiekiem?

A co jeśli Ty też jesteś takim Bonzem? Wydaje ci się, że jesteś zwycięzcą, bo masz piękną dziewczynę, ale twoje ograniczenie nie pozwala ci zobaczyć, że tak naprawdę jesteś pośmiewiskiem dla całego otaczającego cię świata? Wiecie, że gdyby nie barwnik to coca-cola miałaby zielony kolor?

#zycie #przemyslenia #lippaa
powodzenia - Mireczki, co waszym zdaniem jest prawdziwym szczęściem?



Spójrzcie sob...

źródło: comment_6DngTSHqrsN2t2CWCA0aJ9eIo8VZIijs.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
@powodzenia: bardzo fajny wpis

@abd00l3k: dzieki ze zawolales

Bonzo jest niestety chorym człowiekiem z niskim IQ, ma upośledzoną żonę. Gdzieś czytałem że oni mają taki umysł 14 latka i dziwne że są po ślubie, bo podobno to jak człowiek z downem, musi mieć zgodę kogoś tam

Dla mnie teraz miarą szczęścia jest kasa :D
  • Odpowiedz
@powodzenia: ależ oczywiście dla Ciebie (Twojego zdrowia psychicznego), że lepiej żyć w swoim świecie. Kiedy zaczniesz się zastanawiać kim jesteś lub masz szansę być, widzisz to że masz jedno życie, czas leci a Ty wiedziesz taki lajf jak pierwszy lepszy frajer z mikro. Zdasz sobie sprawę, że jesteś nikim, tak żyjesz i tak umrzesz, jako przeciętniak którego marzeniem jest gówniana praca w Dojczlandzie i mieszkanie 50m2.

Natomiast pytanie jest czy takie
  • Odpowiedz
  • 0
@powodzenia: Co do kolorów, to oststnio na discovery leci program "pułapki umysłu" i udalo mi sie natrafic na odcinek o kolorach, wszystko jest tam ladnie wytlumaczone jak co dziala itp., itd. Jestem na telefonie, wiec nie podlinkuje, ale jak sie uprzesz to na pewno znajdziesz.
  • Odpowiedz
@powodzenia: Moim zdaniem to nie ma tak, że

dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał

powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej,

powiedziałbym, że ludzi. Ekhm... Ludzi,

którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy

sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I

co ciekawe, to właśnie przypadkowe

spotkania wpływają na nasze życie.

Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne

wartości, nawet pozornie uniwersalne,

bywa, że nie znajduje się zrozumienia,

które by tak rzec,
  • Odpowiedz
  • 0
@oskarek89: tigerowi tez pieniadze na koncie moglyby sie zgadzac, gdyby ktos mu szepnal slowo (sam na to nigdy nie wpadnie)

@powodzenia: zapomniales dodac, ze robi lepsze filmiki niz bonus bgc rapuje, oraz, ze jego zona dobrze rapuje xD
  • Odpowiedz