Wpis z mikrobloga

Wczoraj byłem na randce w barze ze śliczną dziewczyną. Dziewczyna mieszka 30 minut samochodem ode mnie nawiasem mówiąc.

Poszliśmy do baru na wino. W ciągu jakichś 40 minut od poznania już się całowaliśmy. Próbowałem ją zaciągnąć do siebie do domu różnymi metodami ale na nic. Wsiadła w samochód i odjechała. Dzisiaj mnie zablokowała na insta. Czuję się przygnębiony bo lubiłem ją i mam dosyć bycia nieatrakcyjnym (,)

#przegryw #tinder #logikarozowychpaskow
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Poszliśmy do baru na wino. W ciągu jakichś 40 minut od poznania już się całowaliśmy. Próbowałem ją zaciągnąć do siebie do domu różnymi metodami ale na nic.


@Wykopowicz9876: Jeśli próbowałeś zaciągnąć dziewczynę do siebie ''różnymi metodami'' na pierwszym spotkaniu i się nie udało to dobrze bo znaczy, że jest mądra.
  • Odpowiedz
@Wykopowicz9876: no i dobrze inny to zrobi z wyczuciem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
chociaż lepszy nie jestem, bo przedwczoraj wpakowalem sie lasce na chate, wczoraj tez chcialem choć była zmeczona, ale ja i tak nalegał, koniec końców nie poszedlem, ale obrażona raczej jest ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Blaskun: oski bo się całowałem? Całuję się z inną dziewczyną na każdej randce i nie widzę w tym niczego czym można się pochwalić. Mam 170cm wzrostu i pomijając zielone oczy, ostrą szczękę oraz twardy jak kamień brzuch to niczym się nie wyróżniam - przy czym tych dwóch ostatnich nie miałbym gdybym nie był szczupły.
  • Odpowiedz