Wpis z mikrobloga

@ShinpuTokubetsu Już robactwo skamle że pisuary to pisuary tam to. Ale jak poprzedni nieudacznicy wyskakiwali że osiem ostatnich lat, Polki i Polacy... To było wycie w internecie jak w pcimiu dolnym w trakcie pełni XD
  • Odpowiedz
@kishibashi: to nie jest ofensywa z głównej, tylko tutaj mamy kółko wzajemnej adoracji koalicyjnych trolli politycznych :P Nie można minusować, chętnych do dyskusji powrzucali na czarną - żeby nie mogli odpowiadać na ich spam polityczny. Idealne warunki do wytworzenia bańki :)
  • Odpowiedz
@wAr1948: nie mam nikogo na czarnej, a widzę bardzo wyraźny rozdźwięk między główną a mikro, gdzie na głównej komentarze wyglądają jak polityczne boty z przekazem propagandowym, a na mikro jest trochę luźniejsza atmosfera.
  • Odpowiedz
@kishibashi: Z mojej perspektywy mikro wygląda identycznie, tylko tutaj przeważają boty drugiej strony barykady. Tu działa cała szajka osób, które dzień w dzień atakują określone opcje polityczne a w wolnych chwilach piszą peany pochwalne ku czci koalicji :) Często chciałbym coś odpisać, ale nie da się bo mnie czarnolistują - jak pewnie wielu innych. To tworzy iluzję jednomyślności na mikro.
  • Odpowiedz