Wpis z mikrobloga

Hejka Mireczki, tu Mirabelka 19 lat potrzebuje porady w sprawie prezentu dla pewnego przystojniaka #programista15k. Niedługo wbija lvl30 i zastanawiam się co mu dać... Wydaje mi się że wszystko co chciał już sobie kupił sam, dziewictwa mu nie oddam, to byłoby chyba trochę za wcześnie jak na mnie i w sumie to utrzymujemy głównie relacje przez internet bo mieszkamy od siebie daleko..., bardzo drogie prezenty też odpadają, bo biedna jestem. No więc, jego zainteresowania to samochody- ogląda formułe i sam też się czasem ściga, gra w szachy, chodzi na siłkę, gra w koszykówkę i czasem w jakieś gierki komputerowe. Wiem wiem, że najlepiej byłoby zrobić coś od serducha co ma emocjonalne znaczenie, jest spersonalizowane i bla bla bla (coś takiego też będzie częścią samego prezentu), ale jak na razie to potrzebuje jakichś bardziej ogólnych pomysłów z zewnątrz!
#rozowepaski #niebieskiepaski #kiciochpyta #podrywajzwykopem #zwiazki #wykop30plus
  • 24
  • Odpowiedz
@dobry-informatyg: ale you know gusta są różne , dla niektórych zwykły facet może być przystojny a "lalusie" mogą śmieszyć , ja sama wolę chudych nerdów w okularach albo grubszych misiów niż fitnsiarzy z jakimiś śmiesznymi fryzurami , nie kazda laska leci na prymitywów którzy spędzają więcej czasu przed lustrem niż ona , jest dużo sapioseksulanych ludzi których podnieca inteligencja nie wygląd
Dla mnie facet może wyglądac jak żaba o ile jest
  • Odpowiedz
@FedoraTyrone: dla mnie problem jak problem, dziewczyna nie wie co kupić i pyta się na wykopie. Też czasami pytam tutaj o doradzenie w niektórych kwestiach.
Ale co do drugiej części się zgodzę. Komentarz jak średnio rozgarnięty gimnazjalista
  • Odpowiedz