Wpis z mikrobloga

Śmiesznym albo strasznym jest to, że polemiczne czy też po prostu merytoryczne argumenty podważające słuszność zdania Krzysztofa M. Maja robi se normalny chłop (nie wiem jakie ma wykształcenie, ale chyba profesorem czy doktorem nie jest). Polski Inkwizytor, bo odnoszę się do jego materiału, przeanalizował filmy Maja, podał źródła, przytoczył definicje itd.. Ja jestem zwykły chłop i nie wiem czy Polski Inkwizytor ma racje, ale jest to w mojej opinii materiał, który może być początkiem merytorycznej dyskusji.

Natomiast Doktor prawie Profesor wykształcony na polskiej uczelni, mianujący się elitą intelektualną Polski, teoretycznie powinien mieć warsztat i umiejętność gromadzenia oraz przekazywania informacji (przecież jest wykładowcą na jakiejś tam uczelni xd), nie potrafi zrobić merytorycznego filmu krytykującego K. M. Maja, tylko wypierdza jakiś ból doopy, że "Maj liże dupe gamer'om" albo rzuca inwektywami. xd

Jak ktoś się zastanawia dlaczego polska nauka jest tam gdzie jest to proszę sobie porównać materiał o K. M. Maju Polskiego Inkwizytora z materiałem Naszego ukochanego Doktora.

#napierala
DoktorNauk - Śmiesznym albo strasznym jest to, że polemiczne czy też po prostu meryto...
  • 15
  • Odpowiedz
@DoktorNauk: Stawiam dolary przeciwko bolivarom wenezuelskim, że gdyby Maj okazał Dottore Albinoniemu należyty szacunek (tzn. odpisał w ciągu godziny) i doszłoby do rozmowy, to Napierała nie krytykowałby fantasy i gier komputerowych. Zresztą pod rozmową z Arkadym Saulskim (pisarzem fantasy) z sierpnia 2022 roku ksiądz zaserduszkował komentarz chwalący polską fantastykę. Gdy bestia wpadnie w szał to atakuje na oślep poglądy osoby, która wprawiła ją w furię. Właściwie to w uniwersum napieralskie wszedłem
  • Odpowiedz
@Czarny_muflon: ale macron tlumaczyl agresje francuskich blotniakow grami komputerowymi, ze im sie gierka z realem myli i dlatego dzgaja ludzi nozami w imie allaha xD piotrek musialby zanegowac macrona, a to by mu nie przeszlo przez gardlo, podobny przypadek jak z putinem ktory przez 2 lata obiecywal macronowi rozmowy pokojowe zaprzestanie walk i oklamal go ze planuje inwazje na ukraine, MACRON byl MEDIATOREM i dal dupy, piotrek oczywiscie o tym nie
  • Odpowiedz
@Czarny_muflon: zgadzam się, co do całości, ale nie ma czegoś takiego jsk odebranie doktoratu, tylko stwierdzenie nieważności ustawy o nadaniu stopnia doktora w okolicznościach ściśle związanych z rozprawą lub przewodem, jeśli stwierdzono nieprawidłowości po fakcie, typy plagiat. Tak więc nawet skazanemu na dożywocie za handel narządami dzieci nie można odebrać stopnia doktora.
  • Odpowiedz
@Zayatzz: doktorat piotrka to pewnie taki sam wysryw jak jego habilitacja, nie chce mi sie czytac tej jego doktorskiej czytanki ale pewnie znowu dobieral z dupy zrodla i stawial konia przed wozem jak robienie liberala wolnosciowca z fryderyka wielkiego xD, kiedy na calym swiecie panowal merkantylizm a o globalizacji czy wolnym handlu to moze marzyly sobie garstka adamow smithow
  • Odpowiedz
@grypa-grypowska: Za panowania Władcy Liberalnego pruscy żołdacy siłą zaciągali do armii cudzoziemców (między innymi z terenów Rzeczypospolitej), aby mogli posmakować liberalizmu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nawet kuzyn Eulera ( który przebywał w Prusach na zaproszenie Fryderyka) tam trafił i, pomimo błagań wielkiego matematyka, pozostał w wojsku.
  • Odpowiedz