Wpis z mikrobloga

  • 1
W usta to raczej kwas hialuronowy. On nawet po jakimś czasie się wchłania, zwłaszcza jak ktoś pierwszy raz robi, to po paru miesiącach nic nie widać bo usta wracają do normy. Im częściej się to robi tym zostaje na dłużej.


@Paula0404 No niestety nie jest tak różowo i wg badań to on raczej migruje niż się metabolizuje w tym tempie.
  • Odpowiedz
To co dzisiaj witaminy wyprawiają z pompowaniem ust, doklejaniem rzęs, malowaniem brwi, to jest gorzej niż dramat.
Że one tego nie widzą, to wygląda obrzydliwie. Oszpecają się za własne pieniądze.
  • Odpowiedz
@Mamaboss tylko i wylacznie wtedy, gdy ktos naturalnie ma waskie wargi. Jesli robi to kobieta z pelnymi ustami, aby je jeszcze bardzoej uwydatnic to jest to idiotyzm i nie ma nic wspolnego z byciem sexy.
  • Odpowiedz
@good ciesze sie, ze nie mam instagrama, tiktoka, tindera i innych gowien, bo mnie zwyczajnie takie cos odrzuca. Moze jestem dziwny, ale uwazam, ze powiekszanie ust to domena teoych dzid, ktore musza cos udowodnic swiatu, bo na pewno nie sobie. Wszak nikt normalny nie uwaza tego za cos apetycznego.
  • Odpowiedz