Wpis z mikrobloga

#zwiazki

Dwie pieczenie na jednym ogniu.

Prowadzę jdg, sam pracuję na siebie nie rzadko po 12h dziennie i na delegacjach. Zrobiłem sobie pierwszy urlop od dwóch lat, na majówkę, całe 7 dni odpoczynku od fizycznej tyrki. I co moja lepsza połowka wymyśliła? Że skoro mam wolne to ułożę jej mamie panele w pokoju. Wykazałem asertywność i w tej chwili mam również wakacje od swojej kobiety oraz teściowej. Szykuje się długi wypad na ryby👍
  • 65
  • Odpowiedz
@credenss: Wydaję mi się ,że twoja kobieta w ogóle nie szanuję ciebie ani twojej ciężkiej pracy. U mnie jest dokładnie odwrotnie, różowa robi wszystko aby mnie odciążyć a ja się zawsze staram odciążyć ją ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak chyba powinien wyglądać wzajemny szacunek i oddanie drugiej osobie.
  • Odpowiedz
@credenss: no bo jak to urlop na wakacje? ^.^ jeszcze czego, trzeba remonty robic drzewo ciąć, działkę porządkować!!! Jakbym teściów słyszała xDD a potem pytania czemu z mężem ich nie odwiedzamy xDD
  • Odpowiedz
@credenss: sama mamie paneli nie położy? Daj jej ukośnicę, wyrzynarkę i niech leci z tematem. Nie ma opcji, że ktoś nie jest w stanie paneli położyć pływająco, o ile jest sprawny na ciele i umyśle
  • Odpowiedz
@credenss nie wyobrażam sobie żeby na miejscu twojej kobiety tobie kazał kłaść panele jej matce to jest tak kosmicznie głupie że no się w głowie nie mieści, ale zamiast tak pisać to do rzeczy:
1. Twoja kobieta nie ma szacunku do ciebie albo ma deficyty poznawcze (upośledzona umysłowo, a na pewno społecznie)
2. Jeśli masz czas wolny i jej to zakomunikowałes to masz czas wolny
3. Jeśli prowadzisz jdg od kilku lat
  • Odpowiedz
Nie potrafię tego zrozumieć. Skoro masz wolne to wtedy się odpoczywa a nie szuka zajęć w domu czy u teściowej. Litości. Współczuję podejścia Twojej kobiety.
  • Odpowiedz
@credenss: Nie bronię jej, bo uważam, że chamsko jest komuś rozplanowywać czas, ale jednak polecam spojrzeć na to z szerszej perspektywy. Skoro w kółko pracujesz to zakładam, że raczej mało czasu z nią spędzasz, nigdzie razem nie chodzicie/jeździcie. Skoro jej to pasuje to znaczy, że to związek z rozsądku, a nie z powodu jakichkolwiek uczuć. No i skoro tak, to nie dziw się, że jak jej oznajmiasz, że masz wolne to
  • Odpowiedz
@Wieczny_Prawiczek oj już bez przesady xd moja różowa tez chce mnie zagonić do jakiejś roboty za każdym razem gdy mam wolne. OP nie napisał nic, ze w domu wyniknęła awantura z tego powodu, ze nie chciał. Jeśli nie wyniknęła, to normalna sprawa
  • Odpowiedz