Wpis z mikrobloga

Dlaczego wykopki hejtują Budde? Koleś zaczynał od zera, w Polsce nie miał perspektyw, nie miał wsparcia, ale miał jedno... miał marzenia. I poleciał za tymi marzeniami na ciężką pracę do UK. Tam na zmywaku zarobił na swoją pierwszą furę, a reszta to historia. Historia, którą każdy z was może być częścią (ja już jestem). Razem tworzymy historie. I tak, byłem na filmie dzieciak 98 w kinie, kupiłem w żabce zgrzewke 24 Doze (nie czekam na promocje, bo wtedy mniej pójdzie do Kamila, a Kamil wszystko co mu damy zwraca nam w filmikach), mogę powiedzieć że jestem fanem. Ale kto by nie był, jak widzi że wystarczy podążać za marzeniami i z siłą przyjaźni można osiągnać wszystko?
#famemma
alverini - Dlaczego wykopki hejtują Budde? Koleś zaczynał od zera, w Polsce nie miał ...

źródło: BUDDA.DZIECIAK-98_PLAKAT2

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@alverini: Dokładnie tak, mam nadzieje, że Kamil przywróci Boxdela na dobre tory i będa tak jak dawnie działać razem. Cieszę się, że żyje w tych samych czasach co Pan Kamil Labudda i mogę uczestniczyć w rewolucyjnym projekcie Dozeland i tworzyć razem z Kamilem historię.
  • Odpowiedz
@alverini: 1. Pokazuje na swoich filmach człowieka Michała Boxdela Barona ( prawdopodobnie świadek koronny Baxton) który pisał do dziecka o czynnościach seksualnych.
2. Nazywa ludzi "parapetami" którzy sobie nie życzą Boxdela na kanale
3. Więcej nie wiem bo jestem weekendowym obserwatorem raz na tyga... Jest coś więcej ?
  • Odpowiedz