Wpis z mikrobloga

Bożu, czekałem na niego z 2 godziny, aż usiądzie na tej gałązce, którą ja chcę i którą ja wybrałem
W końcu się udało, skubaniec szybki jest. Mega jestem zadowolony, bo ciężko zimorodkowi zrobić ładne zdjęcie. Wybaczcie ze wrzucam zdjęcie aparatu, ale prosto z terenu, później wrzucę po obróbce ;D W rogu widać jaki crop, bo bliżej nie chciał siadać xD

Obserwuj mój tag #pixerdo po więcej autorskich zdjęć

#fotografia #zwierzaczki #przyroda #smiesznypiesek #tworczoscwlasna #ornitologia
iErdo - Bożu, czekałem na niego z 2 godziny, aż usiądzie na tej gałązce, którą ja chc...

źródło: 20240428_092412

Pobierz
  • 159
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@iErdo: Ostatnio w sony centre gość z obsługi stwierdził że Rka ma gorszy af, stąd pytanie :) Matryca wiadomo, robi robotę, cropować można znacznie lepiej ale ja się boję siebie, rok temu z airshow przywiozłem 7k rawów i gdyby 2x tyle ważyły to bym osiwiał xD
  • Odpowiedz
via Wypiek
  • 0
@balbezaur obserwacja, widziałem przed przystąpieniem do fotografowania, że tam już raz usiadł i długo siedział, często zimorodki tak obserwują taflę wody, bo polują na małe ryby. Więc uznałem, że to kwestia czasu żeby tam usiadł ponownie no i miałem rację ;p
  • Odpowiedz
via Wypiek
  • 0
@MusztardowyTygrys no troszku ważą nie powiem XD Czasami AF faktycznie świruje, nauczyłem się robić pół na pół, że doostrzam już ręcznie. Ale fakt, irytuje czasami mocno xd
  • Odpowiedz
@iErdo

Wyobraź sobie że jesteś takim ptakiem na wymarciu. Prawie wszystko chce cię zjeść. A tu na dodatek do twojego siedliska jest kolejka fotografów ktorzy przeszkadzają i nie dają ci jeść w sppkoju, czy założyć gniazda. Umierasz. Gatunek wymiera.
No ale fotograf zrobil zdjęcie.

Ps. Skąd się biorą śmieci w
  • Odpowiedz