Wpis z mikrobloga

W sumie ciekawe, jak Kutenberg(Kutna Hora) zostanie przedstawiona w grze. W wywiadach mówią o "setkach mieszkańców"(w KCD nie ma spawnowania NPC, każdy istnieje od początku, nawet jak nie ma imienia i cały czas chodzi po mapie i żyje swoim życiem). Tymczasem prawdziwa Kutna Hora miała na początku XV wieku conajmniej 20 tysięcy mieszkańców.
#kingdomcomedeliverance
  • 5
  • Odpowiedz
@ryszard-kulesza: też o tym myślałem, bo gra będzie na tym samym silniku co 1, a w 1 były zajebiste spadki klatek w lokacjach, gdzie było dużo npc, np w trakcie bitew, albo w klasztorze
  • Odpowiedz
@eaxata: No ale chyba jest szansa ze majac wieksza ekipe sa wstanie to jakos sensownie zoptymalizowac? Rzeczywiscie jak pojawialo sie wiecej NPC to gra lekko sie wieszala pytanie czy to przez optymalizacje skopana czy jednak ten silnik nie jest wydajny przy tylu NPC
  • Odpowiedz
@eaxata: ja mam nadzieje ze te NPCty nie beda takie drewniane i animacje poprawia ( ponoc widac na trailerze ze sa lepsze animacje ) bo jak strzeliles w goscia z łuku i nie trafiles, to ten stal jak debil i kilka sekund patrzyl na ciebie w bezruchu, podczas gdy ty oddawales kolejny strzal xd
  • Odpowiedz