Wpis z mikrobloga

  • 0
@ShortyLookMean: jeżeli chodzi o kasę to faktycznie dopłata spora, ale przechodzę teraz z iiyama GW3466WQSU na tego OLEDa głównie ze względu na awarię tego pierwszego. Jeszcze jest na gwarancji, więc coś tam kasy odzyskam po naprawie, ale te 900€ z przesyłką to nie znowu aż tak dużo jak ktoś lubi grać po ciemku.
  • Odpowiedz
@dymel: prawda, mam 2 TV w mieszkaniu, OLEDa i LED i powiem szczerze, że jak przychodzę do sypialni i zerkam na LEDa to jest takie meeeh. Daj znać jak ten monitorek się sprawuje i czy daktycznie gra warta wydania tej kasy, bo interesuje mnie ten monitorek od dosyć długiego czasu, tyle, że obawiam się wypaleń, jendak 8h dziennie pracka na nim by się odbywała ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@dymel: I jak wrażenia po 3 msc użytkowania ? Zastanawiam się nad kupnem właśnie oleda(LG 27GS95QE), ale obawiam się wypalenia. Ja miałbym kompa włączonego minimum 15 h dziennie, więc wiesz :) nie wiem czy nadawałby się dla mnie
  • Odpowiedz
  • 0
@NoobSlayer: brałbym jeszcze raz. U mnie jest opcja czyszczenia pixeli po każdym wyłaczeniu (gdy sumarycznie jest ponad 4 godziny przepracowane) lub co 4 godziny pyta czy czyścić - można wybrać.
Tak czy siak - dopóki nie będzie jakichś super microled do PC to OLED to jedyna opcja do gierek.
  • Odpowiedz