Wpis z mikrobloga

@zsokiemowocowym: Programistami zostają autystyczne spocone sojaki bez kolegów, dziewczyn czy jakiegokolwiek innego hobby niż siedzenie 24/7 na komputerze. Naprawdę myślisz że byś się do tego nadawał? Potem jeszcze odsiewanie kobiet bo większość leci na Twoje pieniądze a nie na Twoją osobowość żeby wycisnąć Cię jak cytrynę. Nie warto. Szkoda życia na bycie takim kimś.
  • Odpowiedz
Eh mogłem iść do technikum informatycznego.

@zsokiemowocowym: oh ty naiwny, wierzący w polską edukację. Kółka byś rysował w Inscapie. To liceum z większą ilością godzin.
  • Odpowiedz
@zsokiemowocowym: całkiem spoko, nie słuchaj tego frustrata z komentarzy wyżej. Ma jednak minusy tho.

Największym minusem, jest fakt, że sufit zarobków jest stosunkowo niski, taki lekarz, dobry sales, manager, zarobi w #!$%@? więcej.
  • Odpowiedz
@Przegrywek123: Ktoś taki jak ty (specjalnie z małej) gdyby przeżył takie wstrząsy jak ja to by się powiesił bo jesteś słabym psychicznie leszczem. A ja trwam, działam i naprawiam powoli wszystko. Nie znasz dnia ani godziny boś jeszcze młody. Kryzys w IT idzie pełną parą. Niedługo stracisz pracę i będziesz tak jak kiedyś zwykłym popychadłem.
  • Odpowiedz
@pieczony_szczur_z_ogniska: jestem programistą i potwierdzam, mimo dużej kasy to nie warto, całe życie siedzisz sam ze sobą, czas leci bardzo szybko, najlepsze lata życia przed kompem, a potem niby zarabiasz to 20k ale psycha przeorana. Lepiej się po prostu urodzić w bogatej rodzinie
  • Odpowiedz