Wpis z mikrobloga

@Huntley ja to pamiętam jak po premierze gta 4 wyszła piracka wersja razor1911 w której gdy się jechało autem i sterowało się nim normalnie klawiszami WSAD to właśnie te klawisze powodowały sekundowe ścinanie gry :D
  • Odpowiedz
  • 18
@jmuhha model jazdy jak dla mnie był super i preferuję go od piątki

@Slavonlorden niezbyt rozumiem zachwyty nad czwórką, uwielbiam świat przedstawiony - przechodnie z różnymi rutynami, stacje radiowe komentujące twoje poczynania, czuć że to miasto żyje własnym życiem; model jazdy, ragdolle itd., ale gameplay loop jest bardzo miałki - 90% misji sprowadza się do jedź/zabij/pozamiataj, bardziej w pamięć zapadł mi tylko napad na bank i końcówka; dodatki sporo usprawniły tam gdzie
  • Odpowiedz
@fenbekus: a za to w IV wszystko ociężałe i nawet sportowe fury miały miękkie zawieszenie jak stare gruzy. Na szczęście prowadzenie wchodzi na jeszcze wyższy level po zainstalowaniu realistic driving mod ( ͡° ͜ʖ ͡°) Usuwa sztuczne limity prędkości, więc oskryptowane pościgi są czasami trochę śmieszne, ale warto. No i uszkodzenia wizualne są zwiększone, więc wgniecenia robią jeszcze większe wrażenie.
  • Odpowiedz