Wpis z mikrobloga

Chcecie mi powiedzieć, że ten gość Minister Rolnictwa okradł swój kraj w czasie wojny, na kilkadziesiąt milionów przy zarobkach 7k/pln miesięcznie i nic mu się nie stanie, a ludzie z Polski którzy organizowali protesty rolników, byli wpisywani przez ukraińskich bandytów na specjalne listy do zlikwidowania i wysyłali im pogróżki, zastraszali rodziny, grozili śmiercią na terytorium Polski.
Jak ten gość będzie sobie chodził teraz bez żadnych problemów i nie zostanie wysłany przymusowo na front. To już chyba nie ma co więcej dodawać.
Zwykłych pracujących ludzi będą ściągać z zagranicy przymusowo do mielenia, a takim śmietnikom się nic nie stanie...
Banda tchórzy, zdrajców własnej ojczyzny, nic więcej. Zero honoru.

#ukraina #wojna
qlimax3 - Chcecie mi powiedzieć, że ten gość Minister Rolnictwa okradł swój kraj w cz...

źródło: eqe

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@qlimax3: tak, a o co chodzi. Skala korupcji na Ukrainie ejst niewyobrażalne, a oni coś gadają ze Ukraina do UE ma wejść xD skorumpowany, rozwalony kraj już będzie do UE występował
  • Odpowiedz
@qlimax3: to działa dokładnie tak samo u nas też te kredyty zero i inne takie pomysły które rzekomo mają być dobre dla Polaków są tylko żeby banki i deweloperzy zarobili kasę
  • Odpowiedz
@qlimax3: Pamiętam też jak przy tych protestach uśmiechnięci Polacy deklarowali że nie będą kupować polskich produktów rolnych no bo jak to oni śmią walczyć o swoje!? Onuce!

Czy wyobrażacie sobie że np. w niemczech protestuja producenci aut a społeczeństwo ich krytykuje i deklaruje ze teraz to będą kupować francuskie?

Jak w tym kraju może być dobrze skoro ojkofobia jest tak powszechna
  • Odpowiedz
ludzie z Polski którzy organizowali protesty rolników, byli wpisywani przez ukraińskich bandytów na specjalne listy do zlikwidowania


@qlimax3: co xD przecież to były urojenia meklera
  • Odpowiedz
@qwenti Przy pensji minimalnej 500zł to nie wydaje się takie dziwne.
Przypomnę tylko, bo na takim wykopie można było np. przeczytać, że Rosja jest bardziej zacofanym krajem (lol) - ukraina to najbiedniejsze i najbardziej zapadłe cywilizacyjnie państwo w Europie z PKB przed wojną na poziomie afrykańskiego Konga.
Śmiesznie to wygląda jak popatrzysz jakimi samochodami obecnie jeżdżą "uchodźcy wojenni" z najbiedniejszego kraju Europy co nie?
Nie wspominając o bogatych zakupach, galeriach, baletach w
  • Odpowiedz
@qlimax3: jak ich przyjmą do unii europejskiej z taka #!$%@?ą skalą korupcji jaka sie tam odbywa to znaczyć będzie że Unia zgniła już do reszty od środka.

Cała nadzieja dla Ukrainy w chłopach z frontu którzy w końcu się #!$%@?ą i zrobią porządek po swojemu. Ale najpierw trzeba wygnać kacapów, a to proste nie będzie.
  • Odpowiedz
Tak, to jest Ukraina właśnie.

Gdyby nie byli bandą tchórzy, zdrajców i złodziei to ta wojna wyglądałaby inaczej


@moniuszki: Liczysz na to, że polscy politycy zachowaliby się inaczej na ich miejscu?
  • Odpowiedz