Wpis z mikrobloga

Stary chłop nigdy nie bedzie tak stary jak stara baba.

Pierwsze zakola czy glowa pokrywająca się "srebrem" nadają mezczyznie bardziej atrakcyjnego, dostojnego wyglądu. Niestety nie można tego powiedziec o kobietach, dla których upływ czasu nie jest już tak łaskawy. Polki tracą jedrność szybciej niż długi ogórek po 3 dniach leżenia na kuchennym blacie xDDD

#p0lka #rozowepaski #blackpill #przegryw #heheszki #logikarozowychpaskow
daeun - Stary chłop nigdy nie bedzie tak stary jak stara baba.

 Pierwsze zakola czy ...

źródło: temp_file6991082932016287088

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@daeun: najgorsze w starych babach (takich po 30stce) są te grube dłonie. Młode dziewczyny mają szczupłe palce, smukłe rączki a później nagle robią się takie serdelki z tipsami na końcach. Nawet jak kobieta jest całkiem zadbana i ładna to te dłonie są tak odpychającego że nie chciałbym żeby mnie tymi grubymi ulanymi paluchami dotykały.
kiedysbylemzielonka - @daeun: najgorsze w starych babach (takich po 30stce) są te gru...

źródło: 142231111-closeup-of-hand-mature-40-45-year-old-woman-nails-with-manicure-ring-on-finger-outdoor

Pobierz
  • Odpowiedz
@daeun:
Wiem że jesteś trolem który znowu się uaktywnił (btw chyba se urlop zrobiłeś na jakis czasxD) to jednak potwierdzam, że p0lki mają mega ścianę w wieku -25 lat i wystarczy tylko ogarnąć stare foty sprzed conajmniej 5 lat takiej p0lki.

Laski które mi się podobały w 2016-2020 teraz wyglądają jak gównoxD no a te co niby w tym wieku 25 lat wyglądają spoko to na żywo już tak spoko nie
  • Odpowiedz
@daeun: po 30 taka ma nadal żądania z pi_dy ( ͡° ʖ̯ ͡°) a na końcu i tak jest sama jak i ten co chciał jej nr telefonu
One tak robią bo nie wiedzą czym jest uczucie samotności. Nie nauczysz kamienia krwawienia.
  • Odpowiedz
@Protectorx sama prawda. Ostatnio na studiach spotkałem grupkę z pierwszych semestrów, ok 21-22 lata. Myślę sobie kurde jakie świeże lochy. Potem spotkałem na doktoracie kilka moich rówieśniczek i tak sobie myślę hmmm pamiętam, że chyba lepiej kiedyś wyglądały, bardziej świeżo. Zaglądam z insta z ciekawości na fotki z czasów rozpoczęcia studiów i aż miałem zonk. Wtedy wygladaly świeżo jak te 21-22 latki. Widać pięknie ten upływ czasu na nich, pojawiające się pierwsze
  • Odpowiedz