Wpis z mikrobloga

@LebronAntetokounmpo: nic dziwnego. po prostu po latach absurdalnego szczucia na niego okazała się, że to nie jest diobeł z piekła tylko normalny polityk więc mu trochę wzrosło plus urzędujący premier zawsze dostaje boosta jak nie ma wielkiej afery

Morawiecki który imo był jednym z najbardziej bezczelnych kłamców w polskiej polityce też bywał w topce jak miał stołek premiera
  • Odpowiedz
@LebronAntetokounmpo: xD Jak w ogóle można ufać politykom? Ja nawet nie ufam tym na których głosuję. Ufać to można przyjaciołom lub rodzinie i to też nie zawsze. Przecież tam każdy zawodowo kłamie. No, ale Polacy to sobie muszą bożka w kimś znaleźć i potem go bez opamiętania bronić.

Poza tym, poza jawnym partyjniactwem kryteria są jasne (to mogłoby dotyczyć każdej innej dziedziny, nie tylko polityki)

Dobrze mu z oczu patrzy, dobrze
  • Odpowiedz
@Kopyto96: ludzie biorą poprawkę na to, że politycy kłamią i ich "zaufanie do polityków" to nie jest to samo co zaufanie do członków rodziny czy przyjaciół. są różne standardy zaufania dla różnych grup, zaufanie nie musi być binarne i nie jest tak, że albo ufam komuś jak własnej matce albo mu nie ufam i innej opcji nie ma
  • Odpowiedz
@LebronAntetokounmpo: zaskakuje mnie poparcie dudy?!

Jak można popierać takiego szkodnika, który torpeduje wszystkie ustawy obecnego rządu [bo tak i co mi zrobicie?], przyłożył się do zdemolowania systemu prawnego w kraju i ułaskawia wątpliwe jednostki [pedofil, koledzy z PiSu]?!
  • Odpowiedz
@LebronAntetokounmpo: Ja nigdy nie czaję tych sond z zaufaniem do polityków i bardziej dla mnie to jest jakiś sondaż poparcia/preferencji ja np. nie zgadzam się z Zandbergiem chyba w niczym, ale ufam że gdyby został wybrany to wprowadziłby to co głosi. A tutaj cała topka była wielokrotnie łapana na niedotrzymywaniu obietnic/kłamstwach co za pytanie w ogóle jest zadawane w tych sondach? Czy ufasz [imię i nazwisko]?
  • Odpowiedz
Ja nigdy nie czaję tych sond z zaufaniem do polityków i bardziej dla mnie to jest jakiś sondaż poparcia/preferencji


@Czysto: to, ludzie wskazują kogo lubią/nie lubią
  • Odpowiedz