Wpis z mikrobloga

detektorysta nikoś mógłby już wrócić na działkę, nudna ta jego wyprawa do włoch, chętniej bym pooglądał vlogi z przechwalania się domkiem albo jakimś druciarstwem, może relacja z mistrzostw armwrestling?

#yanek
  • 7
  • Odpowiedz
@yahoomlody: to prawda. Pokazywanie plaż czy widokówek mnie gówno obchodzi i większość odcinka przewijam. Na pewno wiele osób tak robi i watchtime o którym tak bardzo wspomina to mu spada.
Ten kanał to ma być "Adam Słodowy XXIw" - patenty na altankę i do busa, a nie #!$%@? Makłowicz w podróży.
Chcę oglądać montowanie webasto w domku z zaciąganiem spalin, demontowanie ogrodzenia od doktora (pozdro doktorze!) i montowanie zawiasów do góry
  • Odpowiedz
@yahoomlody: prawda jest taka, że ten co go zgłosił z tą działką to skończony idiota. Z działki był zawsze ciekawy content, więc odebrał nam i sobie przyjemność. Także ty który się #!$%@?łeś na janka, jebqć cię konfidencie
  • Odpowiedz
@MacGyver007: @yahoomlody mnie się wydaję, że Janek sam się #!$%@?ł nieświadomie, że nie było smutnego wykopka kapusia. Przecież gość się w ogóle nie krył z tym, że tam mieszka cały rok, nie raz o tym mówił na filmach czy na live, nawet twierdził, że tam wszyscy mieszkają całorocznie. Serio wydaje mi się, że właśnie przez takie jego #!$%@? ktoś się tym zainteresował.
  • Odpowiedz