Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki czy to jakiś fejk? Jakis #rozowypasek ogłasza sie na instagramie, że sprzeda swoje nudeski w kwocie 10 zł, a przelewy przyjmuje na konto bukmachera ( ͡° ͜ʖ ͡°) podobno ma mieć 18 lat, ale na zdjęciach wygląda max 15. O co chodzi? ¯_(ツ)_/¯ zgłaszać konto?

#pytanie #scam #internet #logikarozowychpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 17
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @kiszczak Ale to możliwe żeby różowa wiedziała w ogóle co to są bukmacherzy? XD u buka zwykle faceci grają, rzadko spotykane by kobiety sie tym interesowały ¯_(ツ)/¯ i kase przyjmuje na konto buka zamiast bezpośrednio na swoje konto
¯_(ツ)



· Akcje: Odpowiedz anonimowo ·
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @kiszczak Zgłębiłem temat i sie dowiedziałem, że jak kupie od niej więcej i kwota przekroczy 500 zł, to możliwe jest spotkanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale numeru telefonu nie chciała podać do blika, tylko wszystko leci na konto buka
¯_(ツ)_/¯


· Akcje:
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @kiszczak Przyznam, że zaryzykowałem i kupiłem od niej fotki z możliwością poznania, ale rozmowa przypomina wywiad, bo to ja głównie zadaje pytania, a ona tylko odpowiada bez jakiegoś zaangażowania ¯_(ツ)/¯ chociaż by mogła udawać, a tak chyba zmarnowałem dyche, którą mogłem wydać np na 4 pak ¯_(ツ)/¯ a zdjęcia były w bieliźnie i nawet twarzy nie widac
¯_(ツ)/¯ co prawda na profilowym widać jej
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @kiszczak Samotny jestem i od kilku lat próbuje kogoś poznać, ale jak widać bezskutecznie, bo na portalach randkowych, to każda odpisuje zdawkowo, albo jak już napisze któraś, to jakoś zachowuje sie zbyt luzacko jak na ogólnie dziewczyne, pięć lat temu napisała do mnie na sympatii taka jedna z sama od siebie zaczynając rozmowe od "siema" czy chyba "elo" jakoś tak napisała xD co w ogóle u kobiet
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @kiszczak Najlepsze, że to konto reklamowało cały czas te samą rolke, że prosi o wpłate 10 zł wzamian za ocenienie/poznanie sie/czy właśnie te nudeski ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja tylko te rolke lajkowałem i sie sama do mnie odezwała, czyli chyba mało ludzi sie złapało
¯_(ツ)_/¯

  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @kiszczak Albo jej opis z dziś: "Masz max 17 lat i często sie ruchasz pisz priv" kto to jest? XD pamiętam jak kiedyś napisal do mnie, ale na gg jakiś fejk podszywający sie pod jakąś laske, a po pewnym czasie w opisie miał "mlody ulegly" niby fejk, profil laski sprzedających nudle, a hajs przyjmuje na konto buka
¯_(ツ)_/¯

  • Odpowiedz