Wpis z mikrobloga

@qew12: To Twoja szansa na dorobienie się, lekarz przepisze Ci teścia i będziesz na lewo kulturystom sprzedawał. Lekarzowi powiesz, że bierzesz regularnie i nie pomaga, to zwiększy Ci dawkę, a to już prosta droga do zostania testosteronowym magnatem niczym Al Pacino w Scarface. Musisz tylko uważać żeby nie przyjmować więcej zamówień na towar niż będziesz w stanie zapewnić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zgrywajac_twardziela - @qew12: To Twoja szansa na dorobienie się, lekarz przepisze Ci...

źródło: obraz_2024-04-26_102400447

Pobierz
  • Odpowiedz
@qew12: Podbijaj do lekarza żeby ci szpryce szykował. Podniesie ci się samopoczucie, możliwe nawet że depresje zaleczysz.
Do tego trochę ruchu, zdrowa dieta, koń z valonny raz na tydzień i będziesz latać jak oskarek.
  • Odpowiedz
tylko aktywność fizyczna?


@qew12: pytanie raczej brzmi czy niski teściu to objaw czy przyczyna, idź do androloga (przynajmniej sprawdź czy urolog ma dopisek androlog). A o lipidogram zapytałam ponieważ przy wysokich triglicerydach i "całkiem spoko" HDL i LDL leczysz się czerwonym mięsem ( ) .

Serdecznie Ci życzę zdrowych jajek.
  • Odpowiedz
@qew12: uzupełnij przede wszystkim wit D i do dobrego lekarza od HTZ się udaj. Zobaczysz jak po pierwszych zastrzykach jakość życia Ci się poprawi, nie poznasz siebie będziesz jak dobrze naoliwiona maszyna. Wykorzystaj wtedy ten moment, siłownia, basen, bieganie będzie dobrze tylko zrób pierwszy krok
  • Odpowiedz
@qew12: No i właśnie zajebiście -znalazłeś przyczynę którą można skutecznie wyeliminować.
To 10x lepsza diagnoza niż coś z psychiką. Buliłbyś za piguły, terapię a efekty pewnie takie sobie.
  • Odpowiedz