Wpis z mikrobloga

@sildenafil: będzie narracja od strony kobiet że to faceci facetom gotują ten los i wywołują wojny kobiety są święte i dobre z natury więc wojny w ich świecie by nie istniały xdddd
  • Odpowiedz
@sildenafil: No ale przecież jesteście prawicowymi patriotami więc o co chodzi? Powinniście bronić ojczyzny z honorem i ryzykować dla niej własne życie skoro macie takie poglądy. Ale nie, oczywiście patriotyzm tylko w gadce a jak przyjdzie co to czego to trzęsiemy porami i każdy nagle jest za równouprawnieniem :)))
  • Odpowiedz
@sildenafil: Ja nie popieram patriarchatu bo ja nie opowiadam się za przymusową służbą wojskową. Ale wy jesteście klasycznymi konserwatystami, więc to, że w razie wojny idziecie na front to wasz zasrany obowiązek :))) Jakbyście byli feministami to bym zrozumiała wasze oburzenie ale wiadomo jak jest :)))
  • Odpowiedz
  • 121
@WyzwolonaPodrozniczka: wpis na stronie internetowej każdy może sobie zrobić. Partia Razem głosowała za ustawą o obronie ojczyzny która wprowadziła obowiązkowe ćwiczenia wojskowe.

Poza tym są przykłady innych państw np. Finlandia. Przez 4 lata premierką była tam feministka i dalej jest tam obowiązkowa służba wojskowa tylko dla mężczyzn.

Czyny, nie słowa.
  • Odpowiedz
No ale przecież jesteście prawicowymi patriotami więc o co chodzi? Powinniście bronić ojczyzny z honorem i ryzykować dla niej własne życie skoro macie takie poglądy


@WyzwolonaPodrozniczka: ja konsekwentnie jestem za socjalizmem i pokojem. Ale za socjalizmem prawdziwym, a nie tym załganym g00vnem, które usiłuje nam zaserwować feministyczno-LGBT-owskie lewactwo
  • Odpowiedz
ja konsekwentnie jestem za socjalizmem i pokojem. Ale za socjalizmem prawdziwym


@ArmageddonPrzeciwBladziom:

Wykorzystam okazję, że na takiego trafiłem i zadam pytanie.

Czyli za takim samym socjalizmem, który broni ludzi pracy i jest przeciwny sprowadzaniu migrantów? Wydaje mi się to oczywiste, że socjalizm jest przeciwny działaniom biznesu, który nie liczy się z kosztami społecznymi i "zasysa" roboli, żeby praca była tańsza, ale jednak wolę zapytać.
  • Odpowiedz
Czyli za takim samym socjalizmem, który broni ludzi pracy i jest przeciwny sprowadzaniu migrantów?


@inozytol: Tak, ponieważ imigranci zarobkowi stają się "subproletariatem", który biznes wykorzystuje do szantażowania rodzimych pracowników, aby bali się walczyć o lepsze warunki pracy i wynagrodzenia - "10 pln/h i ani grosza więcej, a jak się nie podoba, to mam 40 Zadupistańczyków na twoje miejsce"
  • Odpowiedz