Wpis z mikrobloga

@Little_Makak no i? xD Dynamiczna julka opowiada śmieszno-żenującą anegdotę ze zwrotem akcji w jakimś rozrywkowym podcaście, ma to robić tonem dewoty z Radia Maryja? Sama bym obśmiała frajera, oczywiście uprzednio dokumentując całą sytuację i informując żonę o tym, z jakim ludzkim śmieciem się związała xD
  • Odpowiedz
bo... No właśnie, bo urwa co w sumie? xD


@drobne_na_taryfe: bo sobie chłop z opowiesci rucha kilka kobiet na raz i dla wykopka juz nic nie zostało xD Najpierw miały sie nim zająć przecież!
  • Odpowiedz
@drobne_na_taryfe:

frajera

Skąd wam, głupie pe0000lki, o ile nie jesteś trollem. W głowie się roji że żonaty chłop, który potrafi jeszcze zbajerować inną k0bietę, do tego stopnia że oszustwo wspomina z uśmiechem na twarzy i wprost przyznaje że ta randka była naprawdę przyjemna, nazywać frajerem? Podobnie nazywanie frajerem i przegrywem mężczyznę, który potrafi poderwać, prężną i dynamiczną 20 latkę, bo niby nie ma szans u straumatyzowanych, dzieciatych, zmęczonych i po prostu
  • Odpowiedz
@Little_Makak co to za strumień świadomości xD
Nie wiem co ty masz w głowie, ale jeśli cechy takie jak bycie żonatym i zatajanie tego faktu oraz włóczenie się po mieście z paczką kumpli w celu dymania randomowych tinderówek nie są dla kobiety powodem do nazwania typa frajerem i oddalenia się w trybie natychmiastowym, to nie wiem, co miałoby nimi być. Ja wiem, że przegrywy gloryfikują chadów ruchaczy mizoginów, ale żeby to przyjmowało
  • Odpowiedz
@drobne_na_taryfe:

przegrywy gloryfikują chadów ruchaczy mizoginów


co to za strumień świadomości xDDD
Nie wiem co ty masz w głowie, ale jeśli dopatrujesz się wszędzie przegrywów, cóż to miałoby znaczyć, lol. Którzy w twojej głowie na dodatek są jakąś jednolitą grupą społeczną, o jednolitej tożsamości. Ja wiem, że kobiety uwielbiają szufladkować, ale żeby to przyjmowało aż tak karykaturalny rozmiar to XD

Mam wrażenie, że zbyt śmiało pokuszasz się o psychologiczne diagnozy na
  • Odpowiedz