Wpis z mikrobloga

To znalezisko przypomniało mi pewne #coolstory.

To było dawno, chyba z 10 lat temu. Gimnazjum. Pewnego razu zacząłem przesypiać budziki. Nie wiedziałem co się dzieje, dopóki nie przyszła sobota i budzik zadzwonił. Co się okazało - w nocy zawsze przestawiałem włącznik w budziku. Sprawdzałem 3 razy na pewno zostawiałem wyłączony, a rano był włączony. Sprawdzałem też czy dzwoni na on, bo może coś mechanicznie się zepsuło, ale był w 100% sprawny.

W związku z zaistniałą sytuacją, aby wstać do szkoły musiałem zostawiać budzik wyłączony, a w weekendy odwrotnie. Trwało to tak ze 3 miesiące - do wakacji. Po nich sprawa wróciła do normy. #coolstoryoff

Mój sen w ogóle jest bardzo ciekawy, bo teraz mam tak, że z reguły budzę się parę minut przed budzikiem. Nie ważne czy jest to 5.30 czy 7 rano. Budzik cały czas nastawiam, bo po 1. nie zawsze to działa a po 2. bez nastawiania budzika to nie działa :D

Po imprezach, jak idę spać koło 5-6 (nie zdarza się to często, ale jednak) to i tak się budzę nie później niż 9. W ten weekend spałem 2x po 3 godziny - ale nie w każdy tak imprezuję, w końcu nie często widuję się z kuzynami:) w niedzielę musiałem tylko koło 16 położyć się na 1,5 godziny, a tak to byłem dość w formie (szczególnie biorąc pod uwagę, że nie piłem jakoś strasznie mało) W sobotę też byłem senny koło tej godziny, ale nie miałem możliwości się położyć. Jak pokazała następna noc nie przeszkodziło mi to w zabawie do 5 rano, ale pamiętajmy, że czas się przestawił :). Normalnie śpię nie dłużej niż do 8 nawet idąc spać późno. Jak idę spać wcześnie budzę się o 6.Po południu potrzebuję co najmniej jednej 30 minutowej drzemki.

#sen

Zawołam jeszcze @pogodynek bo on ostatnio ze snem eksperymentuje i ludzi z tagu #polifazowy i #sen2h - nie dotyczy to bezpośrednio tej akcji, ale myślę, że mogą być zainteresowani.

W ogóle pogodynku - jak Ci idzie? Żyjesz?
  • 9
@jakkubu: dzisiaj podsumowanko drugiego tygodnia, trochę się działo... co do coolstory, może ktoś ci przestawiał budzik :) tak jak wczoraj myślałem, że mi budzik przestawili, a się okazało, że komórka nie zadbała o zmianę czasu
@jakkubu: czytam czytam i jakbym opisywał siebie, zostaw sobie tą jedną drzemkę w trakcie dnia, maksymalnie dwie, bo jak przyjdzie dzień gdzie nie możesz spać kilka razy na dobę to jest po tobie, strach za kierownice na dłużej wsiadać, chyba że możesz sobie na to pozwolić

sen polifazowy też tylko jeśli możesz robic drzemki w robocie itp