Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pół roku temu byłem na prawdę szczęśliwy, miałem dziewczynę, plany na przyszłość, różne wyjazdy w góry, nad morze, Kraków, Wrocław, Warszawa, a koniec końców wyszło, że zostałem zdradzony. Od tamtej pory, czuje że stoję w miejscu, nigdzie dalej nie jeżdżę/podróżuje tak jak kiedyś, ogólnie moim zdaniem mam bardzo nudne życie, a poznawanie nowej dziewczyny sobie odpuściłem, bo po pierwsze to jestem nieśmiały, a po drugie przez te pół roku nawet z żadną nie rozmawiałem, także powoli zaczynam się przyzwyczajać do bycia samemu. Tamtą laske poznałem przypadkiem przez internet i limit już raczej wyczerpałem. Szczerze mówiąc, to zazdroszczę innym szczęśliwych związków, ale cóż... życie nie jest sprawiedliwe. #rozowepaski #niebieskiepaski #przegryw #zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 2
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: życie nie jest sprawiedliwe i nigdy nie będzie. Raz będzie lepiej, a raz gorzej. Pytanie czy chcesz teraz z siebie robić ofiarę losu i gościa, który jest wielce uciemiężony i pokrzywdzony, czy weźmiesz się w garść i coś z tym zrobisz. Przeważnie rozstania dają bardzo dużą motywację do wielu rzeczy.
  • Odpowiedz