Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@proteinov no największy problem mam z tym, że latam na 3 poziomie, a jakąś wiedźma do ubicia ma chyba 5. Myślałem, że może coś pominąłem, więc cofnalem się do jakichś paladynów co polują na diablice, ale tam jest chłop z 6 (,)
  • Odpowiedz
@Koksixk: a to tak, lvl bardzo ważny. Najlepiej pozbieraj cały dostępny exp który nie jest zablokowany za walką, odkrywanie lokacji, dialogi itd. Przy 5 lvl większość klas dostaje mocnego kopa.
  • Odpowiedz
  • 0
@Koksixk: To i tak zaszedłeś dalej niż ja. Ja mam tylko level 2. To chyba najtrudniejsza gra RPG jaką grałem, albo chociaż z najbardziej ciężkim uczeniem się mechanik.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@antb47 nie no jednak jest ez tylko trzeba zadania w dobrej kolejności robić i nawet nie są potrzebne jakoś te mechaniki, tylko raz bardziej się postarałem i ustawiałem postaci na wzgórzach przy walce z syrenami, dużo spania żeby mój mag był użyteczny i git
  • Odpowiedz
@Koksixk: Nie sądzisz że to wkurzajace? Otwarty świat, ale jak pójdziesz w złą stronę (nie na oddzielną mapę) to szybko giniesz.

Myślę, że spróbuje za kilka dni to od nowa tylko poczytam jak stworzyć najlepszą postac i jak najlepiej levelować drużynę. Np. Gale level 2 któą specjalizacje wybrac i czary.
  • Odpowiedz
@antb47:

Nie sądzisz że to wkurzajace? Otwarty świat, ale jak pójdziesz w złą stronę (nie na oddzielną mapę) to szybko giniesz

Aż tak źle nie jest. W wielu grach w początkowych lokacjach czekają wrogowie wiele lvl do przodu. W wiesku było podobnie jak kręcisz sie po velen a potwory na wysokim poziomie xd .
Ale tak gra wymusza trochę zwiedzanie okolic i do lvl 4/5 to jest lipa.

Myślę, że spróbuje
  • Odpowiedz