Wpis z mikrobloga

@wieszjo: Dzieki wszystkim za ponad 70 głosów. Zdaje sobie sprawę z tego że byłem przegrany już w przedbiegach. Głowa nie zagrała jak to się mówi :) Wykopki wybrały tego z kim się utożsamiają - power of friendship - przegrany byłem od momentu podania warunków, wiem przecież że ja do Was nie pasuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przeciwnik moim zdaniem dead man walking. Koniec końców mielismy isc tam
heatblast1221 - @wieszjo: Dzieki wszystkim za ponad 70 głosów. Zdaje sobie sprawę z t...

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • Odpowiedz
@christian-huygens: jak mi wskazesz moment w ktorym sugerowalem zeby sie pokazac sportowo i urywac tam glowy to oddam szacunek nawet takiemu piwniczakowi jak ty. nie chodzi o to zeby pokazac sie sportowo - chodzi o to zeby w ogole sie pokazac, z rączkami t-rexa moze byc ciezko
  • Odpowiedz
@christian-huygens: Mam o wiele wiecej wspolnego niz ty, natomiast widze ze jestes mistrzem dedukcji i oceniania z góry twierdzac ze ide sie tam lansowac XD daj sobie spokoj maly czlowieku, widze ze zagożale trzymasz sie archetypu wykopka i nawet mi ciebie nie zal
  • Odpowiedz