Wpis z mikrobloga

@NewBlueSky: odkąd to przeczytałem nadal mnie telepie- mam EOD xD Teraz z każdą kolejną zmianą będzie tylko gorzej i droga do coraz większego P2W- mam nadzieje, że się opamiętają.
  • Odpowiedz
  • 0
@kloner11: wyruchali ludzi z EOD i bez EOD (ja mam tylko podstawkę) XD

Ja myślałem, że usunięcie EOD (dostępu do przyszłych DLC) i dodanie DLC jak Arena to naprawa problemu, bo każdy kupi co chce. Ja bym np kupił Arene (gdyby nie była niezbalansowanym gównem i nie próbowali tak mocno jej łączyć z Tarkovem) i PvE coop z progresją (tylko nie będę płacić 1.15k, a tym bardziej ludzie do coopa
  • Odpowiedz
"Stalker-like"


@NewBlueSky: GAMMA to nie STALKER. GAMMA to wciśnięcie Tarkova do STALKERa a nie kuźwa na odwrót. STALKER to nie Tarkov i nie ma z nim nic wspólnego kropka. Grok i OperatorDrewski to największe nowotwory społeczności STALKERa, ha tfu.

@FrostlyMostly: Masz jeszcze graczy Star Citizena. Ich nic nie przebije. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@NewBlueSky: GAMMA to nie STALKER. GAMMA to wciśnięcie Tarkova do STALKERa a nie kuźwa na odwrót. STALKER to nie Tarkov i nie ma z nim nic wspólnego kropka. Grok i OperatorDrewski to największe nowotwory społeczności STALKERa, ha tfu.


@supra107: Zależy czego szukasz w stalkerze. Ja w stalkerze widze gre z progresem przez itemki i z rozgrywką opartą na zasadach FPS,(może nie zawsze) gdzie headshot zadaje dużo dmg i
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: No a dla mnie Tarkov to taka definicja MISERY-ścierwa, gdzie "frajdę" przynosi masochizm i "realistyczność", a nie typowe arkadowe pykanie w FPSy. Gruby to najlepiej określił. STALKER daje frajdę bo gracz odczuwa odpowiedź świata gry na jego działania. Tarkov, MISERY czy GAMMA nie daje frajdy bo chcą być "realistyczne" i "hardkorowe". A w realu muszę jeździć na zakupy, zmywać gary i robić inne żmudne rzeczy. Dobra gra nie celuje
supra107 - @NewBlueSky: No a dla mnie Tarkov to taka definicja MISERY-ścierwa, gdzie ...
  • Odpowiedz
  • 0
@supra107: mi gameplay (wyłączając model grindowy z upośledzonymi questami, które znawcy robią na pamięć bez myślenia. I fale cheaterów) daje frajde.

Imo strzelanie w tarkov jest bardzo satysfakcjonujące (przynajmniej od fixa co był niedawno do recoilu, ale mogli go usunąć, bo teraz już nie gram). Nie widziałem jeszcze lepszego modelu (zakłądając, że pilnują recoil i każda b--ń bez ulepszeń nie leci pionowo w góre po 1 wystrzale) w grach FPS.
  • Odpowiedz