Wpis z mikrobloga

Proszę o wzięcie udziału w ankiecie, bo mnie ciekawi ile osób korzysta z tej funkcji i udostępnia wpisy na swoim FB/TWITTERZE, a no i czy w ogóle wam ten przycisk działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wykop #nowywykop #ankieta #pytaniedoeksperta #pytanie #kiciochpyta #gownowpis oraz #heheszki #humorobrazkowy dla zasięgu
ag3nt - Proszę o wzięcie udziału w ankiecie, bo mnie ciekawi ile osób korzysta z tej ...

źródło: zzz

Pobierz

Czy działa ci ten przycisk do udostępniania wpisów na FB/X i czy z niego korzystasz?

  • Przycisk działa. Korzystam. 3.7% (2)
  • Przycisk działa. Nie korzystam. 55.6% (30)
  • Przycisk nie działa. Chciałbym korzystać. 1.9% (1)
  • Przycisk nie działa. Nie chciałbym korzystać. 38.9% (21)

Oddanych głosów: 54

  • 10
  • Odpowiedz
  • 0
@ChlopoRobotnik2137: przycisk ten dostał honorowe miejsce bezpośrednio pod wpisem, zamiast w jakimś ukrytym menu, więc zakładam, że bardzo dużo osób musi się jednak kontem na wypoku chwalić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ag3nt: Uwierz, że naprawdę bym chciała. Jest to moje wielkie marzenie żeby moja rodzina i przyjaciele zobaczyli jak wspaniałym i przyjaznym portalem jest wykop. Niestety nie posiadam ani FB, ani Twittera ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
Uwierz, że naprawdę bym chciała. Jest to moje wielkie marzenie żeby moja rodzina i przyjaciele zobaczyli jak wspaniałym i przyjaznym portalem jest wykop.


@Klatwa_Borsuka: ja ci wierzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz