Wpis z mikrobloga

Dostałem niedawno receptę na medikinet CR 10, łaziłem po aptekach nigdzie nie było, mimo, że na ktomalek tam były.
No tak czy siak w koncu w pewnej aptece farmaceutka powiedziała mi, że nie ma medikinetu, ale za to jest symkinet MR10, który jest zamiennkiem i ma podobne działanie.
Tak więc pytanie do was, czy jest tu ktoś kto brął jedno i drugie. I jest w stanie powiedzieć jakie są różnice?
I jak działa wgl ten symkinet, czy uwalnia się od razu i potem koniec czy może uwalnia się i po 4 h jest jakaś 2ga faza (nie wiem ile w tym prawdy)
Na ten moment, po 3 godzinach od wzięcia, zauważyłem wyostrzenie się zmysłów, kręcenie się w głowie no i to, że łatweij mi słuchać osoby i po prostu lepiej rozmawiać, ale równie dobrze może być to placebo.
Także jak możecie to podzielcie się tym jak się czujecie po tego typu lekach.
#adhd
  • 9
  • Odpowiedz
@MrocznyZiemniak: cr to jest o przedłużonym uwalnianiu, powinno trzymać minimum 6h, raczej prawie cały dzień, ale praktyka pokazuje, że #!$%@? wie ile, bo na każdego działa inaczej plus są zmienne typu higiena snu, dieta. Pamiętaj, żeby nie brać na pusty żołądek, bo wtedy będzie krótko trzymać.
  • Odpowiedz