Wpis z mikrobloga

@paczelok do tego małe kolejki przy kasach i zawsze jest jakaś kasa otwarta. U mnie w mieście Aldi i Biedra są dosłownie niemal obok siebie, a z niezrozumiałego mi powodu i tak ludzie lgną do biedry. Chociaż trzeba przyznać ze wybór produktów nie jest aż taki różnorodny, ale na codzienne zakupy w sam raz.
  • Odpowiedz
  • 2
do tego małe kolejki przy kasach i zawsze jest jakaś kasa otwarta. U mnie w mieście Aldi i Biedra są dosłownie niemal obok siebie, a z niezrozumiałego mi powodu i tak ludzie lgną do biedry. Chociaż trzeba przyznać ze wybór produktów nie jest aż taki różnorodny, ale na codzienne zakupy w sam raz.


@fenbekus: zauważyłem to samo
  • Odpowiedz
@kinasato jprdl sama miniaturka mnie wnerwia. Wczoraj #!$%@?łem okoliczny biedrak do straży pożarnej. Mam nadzieję, że wjadą im z kontrolą na grubasie.
  • Odpowiedz
@fenbekus: to jest chyba trochę takie błędne koło. Mało osób chodzi do konkurencji Biedronki. Konkurencja wstawia do sklepów tylko to, co się sprzedaje, więc asortyment jest ograniczony. Mały wybór zniechęca klientów do korzystania ze sklepu, więc coraz mniej się sprzedaj...
  • Odpowiedz
a to nie wiem, musze sie przejechac raz. Do Dino sie wybieram juz pare miesiecy, a mialem w koncu przetestowac jak to tam jest, szczegolnie, ze mam blisko xd


@youngP: Pusto, czysto, ale drogo.
  • Odpowiedz
@paczelok: najlepszy sklep, który nie robi ze mnie idioty proponując promocję „KUP MASLO NAJTAŃSZE TAŃSZE NIŻ W LIDLU Z KARTĄ MB WAŻNE WCZORAJ PRZY ZAKUPIE PÓŁ TONY LIMIT DZIENNY DWIE TONY”.

Aldi najlepszy
  • Odpowiedz