Wpis z mikrobloga

Pytanie do graczy co grają w LoLa zanim powstał Iron i Emerald.
Jak oceniacie graczy z platyny obecnie, a jak kiedyś? Bo wydaje mnie się, że poziom mocno spadł i kiedyś platyna była już tym pomostem między mid a high elo.
#leagueoflegends
  • 7
  • Odpowiedz
@robert-kuzba: jak zaczalem grac to iron juz istnial, ale to chyba nawet Riot gdzies pisał ze chcial rozdystrybuowac inaczej graczy przez dodanie Emeralda wiec imo teraz emerald jak stara platyna, platyna jak stary gold
  • Odpowiedz
@robert-kuzba: rankedy grałem od S2 z plat 2 i potem Dia 1 w S3 (EUW) przed tym jak squitowałem.

Ogólnie platyna była mega słaba, powiedziałbym że obecny poziom golda-platyny XD może i to była jakaś tam top20% graczy, ale kiedyś ludzie po prostu byli dużo bardziej #!$%@? w tą grę - to były czas, że jak:
1. miałeś dobrze rozkminiony build
2. rune page (tak #!$%@?, te co wsadzałeś pojedyńcze i
  • Odpowiedz
@robert-kuzba:

Trzeba się zastanowić jak chce się oceniać dzisiejsze rangi. Bo jakby wziąć dawniejszego challengera to nie wiem czy by dzisiaj wbił mastera. Poziom cały czas mocno rośnie i widać to nie tylko w esporcie.

Co innego ocenianie tego w jakim % najlepszych graczy jest się w danej randze.
  • Odpowiedz
@robert-kuzba: Jakbym miał powiedzieć, jak oceniam gry z platyny "kiedyś a teraz" to byłoby to niebo a ziemia, ale... ja zaczynałem w becie i wtedy było elo oraz 4 rangi i w s1 udało mi się wbić 1920 ratingu, co dziś przekładałoby się pewnie na jakieś TOP50 w challku, ale... było minęło. Tyle dobrego, że z racji lekkiego parcia na szkło (oraz tego, że faktycznie byłem lekkim "mocarzem" przez fakt szalonego
  • Odpowiedz