Wpis z mikrobloga

Podoba mi się jak USA dopisało "air defense" przy rakietach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po prostu do gruzowania i tyle, a nie defense

p.s. dalej jestem za utajnieniem tego co się wysyła zamiast pisania na prawo i lewo rosji czego się spodziewać

#ukraina #rosja #wojna
robertkk - Podoba mi się jak USA dopisało "air defense" przy rakietach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po...

źródło: mdgdmgmgdmgmgdmg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@robertkk

czyli atakowac juz nimi nie mozna? To sa po prostu rakiety powietrze-powietrze, nie zadne przeciwlotnicze


Nie można, skąd w ogóle pomysł, że rakiety tego typu nadają się do jakichkolwiek działań ofensywnych?
  • Odpowiedz
  • 2
@malydomek: przestan mnie nazywac ukraincem, bo mnie to obraza. Ukraina to 2. swiat, Polska to pierwszy (tu troche naciagane, powiedzmy 1,5), a ty zyjesz bez kibla w trzecim. I niech tak zostanie
  • Odpowiedz
@robertkk: Rosja ma 3x większe PKB na głowę od was a przed wojną masowo emigrowaliście tam do pracy. Nieźle tam u was musi być skoro Rosję nazywacie 3 światem. Jeszcze wczoraj myślałem, że Ukraina jest drugą najgorszą dyktaturą po Korei ale po wczorajszych nowościach zmieniłem zdanie. Z Korei przynajmniej jak uciekniesz to już masz spokój Ukraina ściga swoich obywateli nawet za granicą XD Brawo Olek w czymś jesteście najlepsi HAHAHA
  • Odpowiedz
  • 11
@malydomek: i w Polsce leczy sie schizofrenie, przypomniales mi swoim odklejonym wpisem ( ͡° ͜ʖ ͡°) ukraina i rosja to kraje 2. swiata, tylko ze ukraina nie atakuje innych krajow bez powodu, a dzicz z 3. swiata tak, wiec rosji troche sie spadlo, sorki
  • Odpowiedz
@robertkk po pierwsze, jakby Ukraina miała sposobność i interes w zaatakowaniu innego kraju to by to zrobiła jak każdy inny kraj. Problemem jest to że Rosja to kraj imperialny, którego „rozwój” uzależniony jest od eksploatowania innych narodów. Po drugie, podział na kraje pierwszego, drugiego i trzeciego świata to podział na blok wschodni i zachodni, a owe kraje trzeciego świat to te niezaangażowane. Zatem kraj trzeciego świata to nie opis rozwoju ekonomicznego,
  • Odpowiedz
@robertkk: Akurat masz nawet na yt na kanale Ukraińców reporting from Ukraine i w każdym odcinku jest informacja, że ruskie mają kontrolę powietrzną i bez zagrożenia robią naloty. Praktycznie każdy szturm kacapów jest poprzedzony atakiem artylerii no i niestety atakiem z powietrza gdzie stosują największe b---y tak jak przy Avdivce. Ukraińcy po prostu w głupi sposób stracili sprzęt przeciwlotniczy, a to kosztuje.
  • Odpowiedz
dalej jestem za utajnieniem tego co się wysyła zamiast pisania na prawo i lewo rosji czego się spodziewać


@robertkk: Akurat w przypadku AIM-9M to jest trochę jak zapowiedzieć Fiata 126P, więc niech się ruskie spodziewają Fiata, a może tam wśród tych maluchów znajdzie się parę niezapowiedzianych Ferrari bo się przy pakowaniu komuś "pomyli"...
  • Odpowiedz